شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکال سرآمد طب پارایه

اطلاعات پروژه:

قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکال سرآمد طب پارایه با در نظر گرفتن مولفه هایی که در پروسه طراحی و تولید این محصول تاثیرگذار است، تعیین می گردد. پروژه شرکت سرآمد طب پارایه که به تازگی نصب و مونتاژ شده است، شامل ۱۲ بلوک متحرک ۴ ونیم متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی می باشد. این حجم از سیستم بایگانی، ظرفیتی بالغ بر ۸۰۰۰ زونکن را برای این مجموعه محترم ایجاد کرده است.

سیستم های این مجموعه به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز می باشد که جلوه زیبایی به محیط بایگانی این مجموعه بخشیده است. همانطور که می دانید قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکال شرکت سرآمد طب پارایه با در نظر گرفتن مولفه هایی همچون کیفیت متریال مورد استفاده، جنس سیستم، ابعاد سیستم، نحوه رنگ آمیزی و … تعیین شده است.

در ادامه به مشاهده پلان، پرسپکتیو و نماها و تصاویر نصب شده این پروژه می پردازیم.

محل اجرا: شرکت سرآمد طب پارایه

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۱۱/۱۶

متراژ: ۱۲ بلوک متحرک ۴/۵ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران – شهرک صنعتی صفادشت

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت سرآمد طب پارایه:

شرکت سرآمد طب پارایه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز و از آن زمان در راستای سلامت جامعه سعی در تولید محصولات و تجهیزات بیهوشی با بالا ترین کیفیت نموده است. این مجموعه با توجه به درخواست و نیاز مشتریان، با استفاده از به‌روز ترین تکنولوژی در زمینه قالب‌های تزریق پلاستیک، اکسترودرها، سیستم‌های رباتیک در تزریق و همچنین بخش قالب‌سازی در محل کارخانه، کارآمدترین محصول را در منطقه خاورمیانه تولید و عرضه می‌نماید.

محصولات این شرکت در کارخانه‌ای به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع و ۷۰۰ متر مربع اتاق تمـیــز بـا رعایت اصـول GMP که توسط بخش تحقـیق و توسعه همیشه در حال ارتقاء می‌باشد تولید می‌شود. شرکت سرآمد طب پارایه با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و فناوری روز جهان و با تولید محصولات با کیفیت در خدمت سلامت جامعه است. این مجموعه علاوه بر رفع نیاز بخش بزرگی از صنعت سلامت به واردات محصولات مشابه خارجی، اکنون در پی کسب سهمی شایسته از بازارهای کشورهای همسایه از طریق صادرات محصولات و خدمات خود است.

قیمت قفسه بایگانی ریلی جهان بایگان در نماشا