شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی بانک تجارت

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی بانک تجارت یکی از پروژه های انجام شده پایانی در سال ۱۴۰۱ می باشد که باز هم با اعتماد چندباره مجموعه محترم بانک تجارت، این پروژه برای آن مجموعه راه اندازی گردید. پس از بازدید کارشناسان از محل پروژه مشتری و تهیه کروکی فضای ذخیره سازی، سیستم قفسه بایگانی ریلی مورد نظر در آن اتاق طراحی گردید. بعد از تایید نقشه طراحی شده توسط مشتری، بایگانی ریلی بانک تجارت در کوتاه ترین زمان تولید و راه اندازی شد.

این قفسه ها شامل ۴ بلوک متحرک ۳ متری و ۱ بلوک ثابت ۳ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشند. یک قفسه ثابت و یک بلوک متحرک از این پروژه مخصوص پوشه آویز طراحی و تولید شده است که ظرفیتی بالغ بر ۲۹۰۰ عدد پوشه آویز به ضخامت ۱ سانتی متر در ابعاد ماکسیمم ۲۹*۳۶ سانتی متر را برای ظرفیت بایگانی آن ها فراهم آورده است. ۳ بلوک متحرک دیگر مخصوص زونکن طراحی و تولید شده است که ظرفیتی بالغ بر ۱۱۵۰ عدد زونکن به ضخامت ۵ سانتی متر در ابعاد ماکسیمم ۲۸*۳۷ سانتی متر را برای بانک تجارت ایجاد کرده است. “لازم به ذکر است که ابعاد زونکن ها بر اساس زونکن های موجود در محل مشتری برآورد و تهیه شده است.

شرکت جهان بایگان افتخار همکاری با این بانک محترم در نقاط مختلف کشور را داشته است. یکی از این پروژه ها، پروژه قفسه ریلی بانک تجارت شیراز می باشد. (با کلیک بر روی نام پروژه به صفحه اطلاعات پروژه مراجعه کنید.)

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام، همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در ادامه شاهد تصاویری از این پروژه، پس از اتمام راه اندازی در محل مشتری هستیم. با ما همراه باشید.

محل اجرا:بانک تجارت

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۲/۱۴

متراژ: ۴ بلوک متحرک ۳متری، ۱بلوک ثابت به همراه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

بانک تجارت:

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های فعال در شبکه بانکی کشور که نقش انکارناپذیری در رشد و اعتلای اقتصاد ملی دارد ، به موجب مصوبه مورخ ۱۳۵۸/۷/۲۵ مجمع عمومی بانک ها از ادغام ۱۱ بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال در تاریخ ۱۳۵۸/۹/۲۹ و در قالب شرکت سهامی خاص با مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و در سال ۱۳۶۰ بانک ایران و روس به آن ملحق شد.

بانک تجارت با مجموعه ای از تجربیات و خدمات روزآمد بانکداری که در آن زمان وجود داشت، فعالیت خود را آغاز کرد. بانک تجارت برپایه این مزیت نسبی و همچنین با دارا بودن زیرساخت های غنی انسانی و فنی در زمینه بانکداری که حاصل تجربیات بانک های تشکیل دهنده بود توانست در ارائه بسیاری از خدمات بانکی چه در حوزه بانکداری الکترونیک و چه در حوزه بانکداری بین الملل پیشگام باشد.

جهان بایگان در آپارات