شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه های بایگانی ریلی بانک تجارت کرمان شعبه بم

اطلاعات پروژه:

بانک تجارت کرمان واحد بم در آبان ماه سال ۱۴۰۲ برای آن مجموعه محترم توسط شرکت جهان بایگان راه اندازی گردید که شامل 10 بلوک متحرک  به ابعاد 370*62*220 و در 6 طبقه و 1 بلوک ثابت، 1 درب و قفل مرکزی مباشد و ظرفیت 35700 عدد پوشه آویز را داراست.

فایل ریلی یکی از راه های موثر و سازمان یافته برای مدیریت اسناد و پوشه های آویز در محیط های اداری و بایگانی ها است. این قفسه ها به صورت اختصاصی برای پوشه آویز طراحی می شوند و ظرفیت 35700 عدد پوشه آویز و دارای ریل‌های قابل حرکت هستند که به آسانی به سمت راست و چپ حرکت می‌کنند.

فایل ریلی مخصوص پوشه آویز به‌طور دقیق به اندازه پوشه‌ها طراحی می‌شوند، به‌طوری که هر پوشه دقیقاً در محل مناسب خود قرار می‌گیرد، و در نتیجه اسناد و پرونده‌ها به شکل منظم و سازمان‌یافته کنار هم قرار می‌گیرند.

قفسه‌های مخصوص پوشه آویز به منظور مدیریت اثربخش و منظم پوشه‌های آویز و اسناد در بایگانی‌ها، ادارات و کتابخانه‌ها استفاده می‌شوند و از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه زیبا می پردازیم.

 

محل اجرا: بانک تجارت کرمان شعبه بم

تاریخ اجرا: 1402/08/04

متراژ: 10بلوک متحرک 4 متری و 1 بلوک ثابت و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کرمان شهر بم

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

بانک تجارت کرمان شعبه بم:

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های فعال در شبکه بانکی کشور که نقش انکارناپذیری در رشد و اعتلای اقتصاد ملی دارد ، به موجب مصوبه مورخ 1358/7/25 مجمع عمومی بانک ها از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال در بیست و نهمین روز آذر ماه سال 1358 و در قالب شرکت سهامی خاص با مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و در سال 1360 بانک ایران و روس به آن ملحق شد.

پس از ابلاغ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی سهام بانک تجارت به‌عنوان یکی از بانک‌های دولتی مشمول واگذاری آماده عرضه در بورس شد. تغییر شخصیت حقوقی این بانک به سهامی عام و جایگزینی اساسنامه جدید در سومین روز اسفندماه سال ۱۳۸۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری ثبت و آگهی شد تا سهام بانک در روز نهم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۸۸ در بورس اوراق بهادار پذیرفته و از بیست و هشتم همان ماه در تابلوی بورس اوراق بهادار قرار بگیرد؛ موضوعی که لزوم بازنگری در مأموریت‌ها و استراتژی‌های بانک را بیش‌ازپیش موردتوجه قرار داد. بر همین اساس تحلیل هوشمندانه شرایط ،بازار شناسایی و ورود به کسب‌وکارهای جذاب و مرتبط با محصولات و خدمات بانکی و مالی برای رفع نیازهای مشتریان و تأمین منافع همه ذینفعان به‌عنوان رویکرد مستمر بانک انتخاب شد تلاش در جهت مشتری مداری تأمین منافع پایدار سهامداران و سرمایه‌گذاران از طریق کسب بازدهی مناسب تبدیل‌شدن به یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های بورسی از لحاظ میزان سرمایه تلاش برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی کسب جایگاه برتر در حوزه‌ی مانده پذیرش تعهدات در میان فعالان سیستم بانکی اعتماد روزافزون مردم به بانک به‌عنوان حافظ منافع سپرده‌گذاران و تأمین‌کننده منابع مالی چرخه اقتصاد کشور و همچنین کسب عنوان بانک برتر از لحاظ تلاش برای بهبود مستمر در فرآیندهای افزایش‌دهنده بهره‌وری به‌عنوان راهکارهای اساسی به‌منظور ایجاد تغییرات بنیادین در دستور کار قرار گرفت.

جهان بایگان را در اینستاگرام دنبال کنید