شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی هوشمند ثبت اسناد برازجان

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی هوشمند ثبت اسناد برازجان ( دومین شهر بزرگ استان بوشهر) در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت تولیدی جهان بایگان طراحی، تولید و نصب شد. این سیستم که بروز ترین و مدرن ترین نوع سیستم های بایگانی ریلی می باشد، با استفاده از هوش مصنوعی قادر است اکثر امور مربوط به بایگانی اسناد را در کوتاه ترین زمان و با دقتی بالا انجام دهد.

استفاده از این نوع سیستم بایگانی در موسسات و اداراتی که نیازمند امنیت بالا در بایگانی اسناد خود می باشند پیشنهاد می شود. قفسه بایگانی ریلی هوشمند ثبت اسناد براز جان متشکل از ۱۵ بلوک متحرک می باشد که به صورت هوشمند حرکت میکنندو از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد.

نحوه حرکت بایگانی ریلی هوشمند

تمامی این سیستم ها دارای قفل مرکزی می باشند که از هر گونه حرکت و جابجایی سیستم جلوگیری می کند و اسناد از امنیت بسیار بالایی برخوردار می شوند. قیمت قفسه بایگانی ریلی هوشمند به طبع از نوع مکانیکال آن بیشتر است،بنابراین خرید از تولید کننده ای که بهترین و با کیفیت ترین سیستم را عرضه می کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه به مشاهده تصاویر نصب شده این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: اداره ثبت اسناد

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۴

متراژ: ۱۵ بلوک متحرک ۳ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان بوشهر، شهرستان برازجان

نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی هوشمند

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یکی از سازمان‌های قوهٔ قضائیهٔ ایران است که وظیفه ثبت معاملات، شرکت‌ها، املاک و دارایی‌های شخصی اتباع ایران را به عهده دارد. این سازمان با وظایف حقوقی و ساختار عملکرد مستقل، از نهادهای وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است. دفاتر ازدواج و طلاق و نیز دفاتر اسناد رسمی تحت نظارت این سازمان قرار دارند.
نخستین قانون ثبت اسناد در بیستم اردیبهشت ۱۲۹۰ خورشیدی در ۱۴۳ ماده به تصویب مجلس شورای ملی رسید و بر اساس این قانون، دایرهٔ ثبت اسناد در وزارت عدلیه (دادگستری) تأسیس شد[۲] که بعدها به ادارهٔ کل و سپس سازمان ارتقا یافت. امروزه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یکی از سازمان‌های زیرمجموعهٔ قوهٔ قضائیهٔ ایران است. رئیس این سازمان از سوی رئیس قوهٔ قضائیه تعیین می‌شود و معاون قوهٔ قضائیه به حساب می‌آید. حوزهٔ ستادی این سازمان متشکل از چهار معاونت و تعدادی ادارهٔ کل است. در مجموع، حوزهٔ کاری و ارباب رجوع این سازمان در دو معاونت اسناد و املاک خلاصه می‌شود. دفاتر ازدواج و طلاق و دفاتر اسناد رسمی در شهرهای مختلف ایران تحت نظارت سازمان ثبت اسناد کار می‌کنند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.