شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی پرونده سد سازی آسمانه

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی پرونده سد سازی آسمانه در آبان ماه سال ۱۳۹۹ توسط  شرکت جهان بایگان طراحی، تولید و اجرا شد. این پروژه از نوع MDF ریلی مکانیکی و متشکل از ۲ بلوک متحرک ۳ متری به همراه ۱ بلوک متحرک ۳ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد.

همانطور که می دانید سیستم های بایگانی ریلی MDF همانند سیستم های فلزی، تماماً از فلز ساخته می شوند و تنها نمای آنها از MDF ساخته می شود تا استحکام کافی و لازم را دارا باشند. قاب زنجیری که در سیستم های فلزی قرار دارد و رنگ آن توسط مشتری انتخاب می شود در نوع MDF حذف شده و در داخل قاب چوبی قرار میگیرد. این یکی از تفاوت های سیستم فلزی با MDF  می باشد.

قیمت قفسه بایگانی ریلی پرونده سدسازی آسمانه با توجه به عوامل مختلفی تعیین شده تا مناسب ترین قیمت و در عین حال با کیفیت ترین سیستم برای این مجموعه محترم تولید شود. پروژه سدسازی آسمانه بیانگر این است که شما با خرید بایگانی ریلی میتوانید با حداقل مساحت فضا، بیشترین ظرفیت را برای مجموعه خود فراهم کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

محل اجرا: شرکت سدسازی آسمانه

تاریخ اجرا: ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

متراژ:  ۲ بلوک متحرک ۳ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کرمان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت سدسازی آسمانه:

شرکت راه، ساختمان و سد سازی آسمانه در سال ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۶۹۸۱ و شناسه ملی  ۱۰۶۳۰۱۳۱۶۱۱ در کرمان به ثبت رسیده است که موضوع فعالیت شرکت عبارت است از :

  1.  انجام کارهای عمرانی اعم راه، پل ، ساختمان و سد سازی
  2.  انجام امور مرتبط با معدن اعم از باطله برداری ، استخراج و سرویس های خدماتی مرتبط با ماشین آلات معدنی
  3.  تهیه ماشین آلات ، ابزار و مواد مورد لزوم فعالیت های ردیف الف و ب و انجام امور توزیع واردات و صادرات آنها .

این شرکت در سال ۱۳۹۹ پس از برنامه ریزی و ارتقای سیستم های بهره وری و مدیریت پروژه ها موفق به کسب رتبه یک در رشته کاوش های زمینی شد. در سال ۱۳۹۲ رتبه ۵ در رشته آب و سد سازی گردیده و در طی سال های متمادی با تکیه بر دانش اجرایی مدیران ارشد شرکت ، پروژه های مختلفی در استان کرمان را با موفقیت به انجام رسانیده است. از جمله پروژه های شاخص اجرا شده توسط شرکت آسمانه میتوان به احداث جاده دسترسی به خط لوله حمل رسوب در مجتمع مس میدوک ، اجرای پدداک های پروژه بیو هیپ سرچشمه، ساخت بستر پنجم بیولیچینگ، اجرای کارخانه بیولیچینگ در جیرفت، استخراج و باطله برداری از معدن درآلو، ترفیع مرحله چهارم سد رسوبگیر میدوک ، اجرای جاده دسترسی به استوک پایل در معدن دره زار ، استخراج و باطله برداری در معدن سه چاهون و استخراج و باطله برداری در معدن جلال آباد زرند اشاره کرد.

شرکت آسمانه پیشگام در فعالیت های راه و ساختمان و سد سازی ایران می باشد. مجموعه ای توانا که توسط افراد حرفه ای مدیریت می شود و بر اهداف مناسب متمرکز است.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

قفسه بایگانی پرونده در نماشا

قفسه بایگانی پرونده سد سازی آسمانه6