اطلاعات پروژه

 • محل اجراء:بیمارستان امدادی مشهد
 • تاریخ اجرا: ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
 • ابعاد و تعداد: ۷ بلوک قفسه راک نیمه سنگین به ارتفاع ۲ متر
 • موقعیت: استان خراسان رضوی
 • نوع محصول: قفسه راک نیمه سنگین

قفسه راک فلزی نیمه سنگین بیمارستان امدادی شهید کامیاب در استان خراسان رضوی شهر مشهد، در مهر ماه سال ۱۳۹۴ توسط شرکت جهان بایگان در ۲ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۳ بلوک قفسه راک به ارتفاع ۲ متر  و ۴ بلوک قفسه راک به ارتفاع ۲/۵ متر می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح ب صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این پروژه از نوع راک فلزی نیمه سنگین می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. از این نوع از قفسه ها میتوان جهت انبار وسایل و تجهیزات مختلف استفاده کرد. با توجه به کالایی که قرار است انبار شود و با درنظر گرفتن ابعاد، وزن، اندازه و … سیستم مورد نظر طراحی و در محل شما نصب می گردد.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد:

این بیمارستان یکی از مراکزپژوهشی -تخصصی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. عملیات احداث بیمارستان امداد توسط جمعیت شیر و خورشید ( هلال احمر وقت) در نیمه اول دهه ۴۰ شروع شد و در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۴۵ به بهره برداری رسید. ساخت بخشی از بخش های بیمارستان نظیر کارگاه دست و پا سازی تا اواخر دهه ۴۰ همچنان ادامه داشت.

جهت مشاهده پروژه های انجام شده بایگانی ریلی مشهد کلیک کنید.

 

جهان بایگان در آپارات

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۱Average:۵]