شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد متحرک ریلی پروژه ساپرا امین

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی ریلی به طول 1 متر و در6طبقه در دفتر احمدآباد مستوفی این مجموعه محترم اجرا شد. پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، سیستم بایگانی ریلی برای اتاق بایگانی آنها طراحی شد. این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل 3 بلوک متحرک 1 متری می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و طبق سفارش خود مشتری این سیستم فاقد درب و قفل مرکزی می باشد.

این مجموعه با خریدکمد بایگانی ریلی به جای قفسه های ثابت، ظرفیت ذخیره سازی و نگهداری بیش از 460 عدد زونکن را برای بایگانی خود ایجاد کرده است.

 بخش فلزی قفسه که از بهترین نوع ورق های فلزی موجود در بازار می باشد. این ورق ها در کارخانه‌ی شرکت جهان بایگان با توجه به نیاز پروژه پرسکاری می شوند. سپس این بخش از محصول با رنگ پودری الکترواستاتیک که خاصیت های بسیاری را به محصول نهایی می افزاید رنگ آمیزی می شوند.

رنگ هایی که علاوه بر افزودن بر زیبایی و نمای ظاهری محصول، به استقامت و پایداری بلند مدت آن کمک می کند. در این نوع از محصولات برای جلوگیری از آسیب دیدن اسناد در بلند مدت پنل های قفسه پانچ می شوند تا گردش هوا در میان اسناد از آسیب دیدن آنها در گذر زمان جلوگیری کند. علاوه بر این موضوع سهولت نصب و اجرا و نیز باز شدن دوباره و جابجایی آن برای نصب در محیط دیگر از جمله ی مهمترین ویژگی های این محصول به شمار می رود.

. بایگانی ریلی پروه ساپرا امین در ارتفاع 240 سانتی متر و به صورت 6 طبقه تولید شده است.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت ساپرا امین

تاریخ اجرا: 1402/10/02

متراژ: 3 بلوک متحرک 1 متری 

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت ساپرا امین:

شرکت ساپرا امین ، به پشتوانه تخصص وتعهد مستمر خود در حوزه بازرگانی ، ضمن تمرکز برحفظ تمامیت مشتریان ،مفتخر است تا ایمن ترین وچابک ترین خدمات در این حوزه ، اعم از تامین کالا جهت صادرات و واردات  ،امور حمل و نقل ، انجام کلیه فرآیند  های گمرکی و مشاوره بازرگانی را  برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید.