شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد ریلی با طول عمری بیش از 20 سال

کمد ریلی با طول عمری بیش از 20 سال

نظر به قرار گرفتن در آستانه جشن 25 سالگی جهان بایگان ، پروژه ای از بیست سال پیش این مجموعه که به تازگی درخواست سرویس و ارتقا سیستم را دارند تقدیم شما میگردد. کمد بایگانی ریلی بانک ملت کرج در تاریخ 1377/10/05 حدود 20 سال پیش طراحی، تولید و اجرا شده است. این مجموعه به تازگی پس از بیش از 20 سال، درخواست سرویس و ارتقا سیستم را دارند.
در طی این سال ها این سیستم بدون حتی کمترین خدمات و کوچکترین تعمیرات، همانند روز اول در حال استفاده می باشد.

تنها با خرید یک کالای سرمایه ای از یک تولید کننده معتبر، میتوانید طول عمر سیستم خود را تضمین کنید.

خرید از شرکتی معتبر که دارای سوابق درخشان می باشد، برای شما این تضمین را بوجود  می آورد که حتی 20 سال دیگر هم در کنار شما خواهد بود و هرگاه نیازی به هرگونه خدمات باشد، نیاز های شما را بر آورده خواهد کرد. خرید یک کالای سرمایه ای از یک مجموعه معتبر، سلامت و طول عمر سیستم شما را تا سالیان متمادی تضمین می کند. به علاوه، درمواقع نیاز به سرویس، خدمات یا تعمیرات، بخش خدمات پس از فروش این مجموعه با نیروهای متخصص در کنار شما خواهد بود و پاسخگوی نیاز هایتان می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت جهان بایگان:

از آنجایی که سیستم کمد بایگانی ریلی، محصولی با طول عمر بالا میباشد، لذا گارانتی و پس از آن خدمات پس از فروش اهمیتی فوق العاده دارد. خرید این محصول باید از مجموعه ای باشد که تضمین کند تا بیست سال آینده نیز امکان ارائه خدمات به شما را دارد. برای مثال چطور یک شرکت با طول عمر 5 ساله میتواند خدمات پس از فروش به شما را تا بیست سال آینده تضمین کند؟

تنها یک شرکت با سابقه بیش از 20 سال تولید، میتواند خدمات پس از فروش خود را تا بیست سال بعدی نیز تضمین نماید.

شرکت جهان بایگان با 25 سال سابقه درخشان، سیستم هایی را تولید می کند که حتی با گذشت بیش از 20 سال نیز مسئولیت خدمات، تعمیرات، جابجائی و مونتاز دمونتاژ آن را عهده دار است.

کمد بایگانی ریلی بانک ملت کرج که از پروژه های 20 سال پیش شرکت جهان بایگان می باشد، با بهترین و مرغوب ترین متریال تولید شده است و تا کنون هیچ سرویس یا خدماتی را شامل نشده است. این مسئله کیفیت سیستم های این شرکت و طول عمر آن ها را اثبات می کند. ضمن اینکه سیستم های امروز شرکت جهان بایگان، کاملا ارتقا یافته و هم از نظر ساختار و هم از نظر ظاهر به رشد رسیده است. بدیهی است سیستمی که ارتقا یافته و روند تکامل خود را طی کرده است، طول عمری بیشتر و کیفیتی بالاتر از سیستم اولیه خواهد داشت.

در ادامه به بررسی مواردی که در این روند رو به رشد تغییر کرده است می پردازیم.

مشخصات فنی کمد بایگانی ریلی:فرمان سیستم:

فرمان های سیستم تولیدی 20 سال پیش شرکت جهان بایگان از جنس پلاستیک فشرده و به شکل دایره ای شکل بوده است. این فرمان در جهت عقربه های ساعت حر کت کرده و باعث جابجایی سیستم می شود. اما امروزه شرکت جهان بایگان، با ارتقای سیستم های تولیدی، از آلومینیوم نشکن در تولید فرمان کمد بایگانی ریلی استفاده می کند.

بسیاری از شرکت ها با صرف هزینه های کمتر از آهن و یا پلاستیک در ساخت این محصول استفاده میکنند که از نظر ریالی ارزان تر است؛ اما شرکت جهان بایگان با سیر روند تکاملی و تجهیز خط تولید خود و دقت در تولید، توانسته است به متریالی دست یابد که در عین سبکی پلاستیک مقاومت آهن را نیز فراهم آورد.

لذا در هنگام خرید، به تمامی مولفه هایی که سبب افزایش طول عمر سیستم می شوند توجه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد فرمان کمد بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان کلیک کنید.

مشخصات فنی کمد بایگانی ریلی:درب و قفل:

روند تکاملی قفسه بایگانی ریلی جهان بایگان1سیستم های بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان که حدود 20 سال پیش تولید می شدند، به نوبه خود از باکیفیت ترین سیستم های تولیدی بوده اند که تا امروز هم کارایی داشته اند. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی، لزوم ارتقا و کیفیت سیستم در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

در سیستم های قدیمی از دستگیره های مخصوص جهت قفل درب سیستم استفاده میشده است. ولی امروزه از قفل های میتو جهت لاک نمودن درب سیستم استفاده می شود.

قفل Mito  از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است. علاوه بر آن این قفل از سری قفلهای عمودی است و کاملاً هم سطح درب قرار گرفته و هیچ فضای اضافی ای را اشغال نمی کند؛ از ویژگی های دیگر این قفل به تولید خاص مغزی آن میتوان اشاره داشت، آیا شما میخواهید با یک کلید تمامی قفلها را مدیریت کنید، این امکان فراهم است، آیا میخواهید هر کلید مخصوص یک درب و قفل باشد، این مورد نیز برای شما فراهم شده است.

این موارد از جمله دلایلی است که سبب ارتقا سیستم بایگانی ریلی و درب و قفل آن شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی درب و قفل بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان کلیک کنید.

 

مشخصات فنی کمد بایگانی ریلی:قفل مرکزی:

همانطور که می دانید سیستم های بایگانی ریلی، علاوه درب و قفل تعبیه شده بر روی سیستم، دارای یک قفل مرکزی می باشد. قفل مرکزی سبب لاک شدن کامل سیستم می شود و از هر گونه حرکت سیستم ممانعت به عمل می آورد. اما درب و قفل سبب قفل شدن یونیت آخر می شود و دسترسی افراد غیر را محدود می سازد.روند تکاملی قفسه بایگانی ریلی جهان بایگان 5

در گذشته از قفل های معمولی به عنوان قفل مرکزی سیستم استفاده می شده است. اما امروزه شرکت جهان بایگان با تولید قفل های مرکزی انحصاری و نصب آن بر روی قاب زنجیر سیستم، سبب تسهیل کار اپراتور در هنگام کار با سیستم می شود و دسترسی به آن سریع تر اتفاق می افتد.

قفل مرکزی خاص شرکت جهان بایگان برخلاف تولید سایر همکاران و همچنین تولیدات بیست سال پیش، بجای قرارگرفتن در قسمت تحتانی سیستم، مطابق عکس زیر فرمان و بر روی قاب زنجیر قرار میگیرد و با لاک شدن آن کل سیستم حرکتی قفل شده و امکان حرکت به کلی نمیباشد.

همچنین در صورتیکه علاوه بر اهرم خاص تعبیه شده، قفل کلیدی را نیز اعمال نمائید، تا زمانیکه سیستم از طریق سوییچ unlock نشود، امکان حرکت میسر نبوده و این موضوع امنیت قفسه ها را دوچندان مینماید.

شرکت جهان بایگان با استفاده از طراحان و مهندسین متخصص و مجرب سیستم هایی مدرن با طراحی ویژه را تولید می کند که از بروز ترین تکنولوژی برخوردار هستند. همچنین تسهیل و تسریع در کار با این سیستم جزو اولویت های طراحی می باشد.

در هنگام خرید لطفا به کیفیت تمامی قطعات و نیز مشخصات فنی تولید کننده توجه نمایید و از شرکتی خرید کنید که 20 سال دیگر هم بتوانید از آن ها خدمات بگیرید و  در هر حال نیاز هایتان تمام و کمال رفع گردد. صرفاً قیمت قفسه بایگانی ریلی را ملاک خرید قرار ندهید که این اختلاف قیمت ها ریشه در کیفیت و نیز طول عمر سیستم خریداری شده دارد.

شرکت جهان بایگان با 25 سال خدمات پس از فروش همواره در کنار مشتریان خود حضور دارد و همواره تلاش دارد تا سیستمی مدرن و مطابق با علم روز طراحی، تولید و عرضه نماید.

به این نوشته امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از

4 دیدگاه ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهزاد اسماعیل زاده
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
یک سوال داشتم
چرا امروزه دیگه از پلاستیک فشرده در تولید فرمان بایگانی ریلی استفاده نمیکنین؟

امیرحسین پرویزی
2 سال قبل

باعرض سلام و وقت بخیر
باتوجه به مقاله بالا، امکان تعمیر و سرویس سیستم بایگانی ریلی بعد از 15-20 سال که قطعا تکنولوژی هم پیشرفت میکنه وجود داره؟ یا اینکه تیپ جدیدی از کار تولید میشه و دیگه نمیتونین سیستم های قبل رو سرویس کنین؟

احمدی
2 سال قبل

چه خوب که با گذشت زمان و علم روز، محصولات شما نیز بروزرسانی شده است.
این نشان اصالت شماست