شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی درریز

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی درریز، در آذر ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه فازدوم اجرا شده برای این مجموعه و شامل ۳ بلوک متحرک ۱ متری، ۱ بلوک ثابت ۱ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است. از ویژگی های بارز این پروژه میتوان به حجم کوچک آن اشاره کرد. دراقع شما میتوانید در فضای کوچکی هم از قفسه متحرک ریلی فلزی مکانیکال استفاده کرده و ظرفیت بایگانی خود را افزایش دهید.

بایگانی ریلی درریز از نوع قفسه متحرک ریلی فلزی مکانیکال به رنگ تماماً سفید می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت مهندسی درریز

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۹/۰۲

متراژ: ۳ بلوک متحرک ۱متری،۱ بلوک ثابت ۱ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت مهندسی درریز :

شبکه معدن ایران، در قالب مجموعه ای دانش محور، به همت فارغ­ التحصیلان مهندسی معدن دانشگاه ­های تهران و صنعتی امیرکبیر و به منظور برقراری ارتباط موثر مابین شرکت ­ها، نهادهای متولی امر و متخصصین حوزه معدن و صنایع معدنی و صنایع دیرگداز کشور شکل گرفته است.

در جهان امروز، ایجاد شبکه ­ای منسجم از ارتباطات، پیش نیاز موفقیت در هر کسب وکاری است. امری که به ویژه با توسعه فن­آوری و نفوذ روز افزون اینترنت در زندگی­ افراد، نگرش سنتی به فعالیت ­های تخصصی را دستخوش تغییرات کلی نموده است.

شبکه معدن ایران از روز نخست فعالیت خود هدف خود را ایجاد، مدیریت و بهینه سازی ارتباطات مابین شخصیت­ های حقوقی و حقیقی فعال در بخش معدن و صنایع معدنی ایران نموده و در این راستا از کلیه ابزارهای مرسوم و نوین، به طور متوازن و منطبق بر نیاز جامعه مخاطب خود، بهره برده است.