اطلاعات پروژه

 • محل اجراء: اداره گاز باغستان
 • تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۴
 • ابعاد و تعداد: ۵ بلوک متحرک ۳متری،۱ بلوک ثابت ۳ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان تهران
 • نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی اداره گاز باغستان در استان تهران،شهرستان شهریار، در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۵ بلوک متحرک۳ متری، ۱ بلوک ثابت ۳ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

قفسه بایگانی ریلی اداره گاز باغستان از نوع قفسه ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

شرکت ملی گاز ایران:

شرکت ملی گاز ایران یکی از ده شرکت بزرگ فعال در عرصه گاز در خاورمیانه و یکی از چهار شرکت اصلی وزارت نفت با سابقه بیش از ۵۳ سال است که وظیفه تامین بیش از ۷۵ درصد از سوخت مورد نیاز کشور را بر عهده دارد. از این نظر شرکت ملی گاز ایران از جایگاه مهمی در داخل و خارج کشور برخوردار است که به تناسب نیازها و گسترش فعالیتهای خود در داخل و خارج از کشور، نسبت به تغییر ساختار خود اقدام نموده است.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

   

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]