شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل ریلی شرکت بادبند

اطلاعات پروژه:

فایل ریلی شرکت بادبند، بزرگترین تولید کننده سازه های فلزی سنگین، توسط تیم متخصص شرکت جهان بایگان، طراحی، تولید و اجرا شد. این پروژه با کیفیت ترین حالت ممکن زیر نظر مهندسین و متخصصین مجرب، تولید شده و در محل پروژه نصب گردید.

همانطور که در تصاویر این پروژه نیز مشهود است، این سیستم از نوع مکانیکال فلزی به رنگ سفید که به روش رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده است، و قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد. فایل ریلی شرکت بادبند شامل ۴ بلوک متحرک ۴ متری و ۱ بلوک ثابت ۲ طرفه و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. به این صورت که بلوک ثابت دو طرفه در وسط قرار گرفته، و در هر طرف آن ۲ بلوک متحرک و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی قرار میگیرد. وجود درب و قفل مرکزی در ۲ طرف سیستم سبب می شود تا دسترسی افراد محدود شده و فقط اپراتور یا افرادی که مجاز هستند ( وکلید سیستم  را دارند ) از سیستم استفاده کنند.

این محصول جهت بایگانی زونکن طراحی و تولید شده و ظرفیتی بالغ بر ۲/۴۰۰ عدد زونکن را برای این مجموعه محترم فراهم می آورد. تمامی بلوک ها دارای جاکارتی از جنس پلکسی گلس جهت نامگذاری، کدینگ لاتین  و میز کشویی کار جهت تسهیل در کار اپراتور می باشند.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه پس از مونتاژ می پردازیم.

محل اجرا: شرکت مهندسی سازه صنعت بادبند

تاریخ اجرا: ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

متراژ: ۴ بلوک متحرک ۴ متری + ۱ بلوک ثابت ۲ طرفه و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: فایل ریلی

شرکت بادبند :

شرکت مهندسی سازه صنعت بادبند(سهامی خاص) با هدف محاسبه،طراحی، ساخت و اجراء سازه های فلزی سنگین صنعتی نیروگاه ها،صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، ساختمانی با تکیه بر تجارت متعدد و دانش فنی روز و تعهد به کیفیت مطلوب در سال ۱۳۷۶ با شماره ثبت ۱۲۹۹۸۰ تاسیس گردید و هم اینکه به انجام پروژه های عظیم و زیر بنائی مشغول می باشد.
 

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

شرکت جهان بایگان در آپارات

فایل ریلی شرکت بادبند