شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی شرکت آذین

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی شرکت آذین در استان تهران، در مرداد ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۷ بلوک متحرک۲ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است. در بخش تصاویر نقشه طراحی شده این سیستم و ظرفیتی که برای آن مجموعه محترم فراهم آورده شده است، موجود می باشد.

طبق خواسته این مجموعه محترم، از ماکسیمم فضای اتاق با بیشترین بهره وری جهت طراحی و تعبیه سیستم بایگانی ریلی استفاده شده است. این فضا ظرفیتی حدود ۱۵۰۰ عدد زونکن را برای آنها در اتاقی به مساحت ۱۳ متر مربع فراهم آورده است.

پروژه شرکت آذین از نوع بایگانی ریلی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت آذین الکترونیک پیشرو

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

متراژ: ۷ بلوک متحرک ۲متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت آذین الکترونیک پیشرو:

این مجموعه در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید قطعات الکترونیکی خودرو تاسیس شد.در سال ۱۳۸۹موفق به دریافت گواهینامه های ISO TS  گردید. با هدف توسعه محصولات در سال ۱۳۹۴ اقدام به همکاری با گروه خودروسازی رنو نمود.

در سال ۱۳۹۶ شروع به همکاری با شرکت ترکیه ای (نورسان) در زمینه ساخت دسته سیم نمود و با اخذ گردید B+  از شرکت سازه گستر نسبت به تولید دسته سیم پراید اقدام نمود.

در سال ۱۳۹۶ موفق به  اخذ گرید C از شرکت رنو گردیده و تولید قطعات جلوآمپر X90 (Cluster L90 , B90 , U90) را آغاز نمود.

در سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ گواهینامه IATF16949:2016 گردید.

همچنین در تولید قطعات الکتریکی و الکترونیکی از قبیل کلید شیشه بالابر ، کلید تنظیم صندلی ، کنترل باکس ، جعبه فیوز ، کنسول سقف ، جعبه فیوز زیرباطری ، رله و گروه های دسته سیم و غیره نیز فعالیت دارد.

 

جهان بایگان در آپارات

قفسه بایگانی ریلی شرکت آذین