شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی کاشی الوند

اطلاعات پروژه:

آیا میشود در فضایی بسیار کوچک هم قفسه بایگانی ریلی نصب کرد؟

بله میشود

با سلام خدمت همراهان همیشگی شرکت جهان بایگان

از اینکه همواره با ما هستید، سپاسگزاریم

امروز با شما هستیم با معرفی یک پروژه خاص و ویژه؛ همانطور که متوجه شدید میتوان در فضایی بسیار کوچک هم قفسه بایگانی ریلی نصب کرد و بیشتر ظرفیت را از آن گرفت مثل پروژه کاشی الوند

امروز به معرفی پروژه کاشی الوند می پردازیم. این پروژه در فضایی بسیار کوچک با بیشترین ظرفیت ممکن(۳۲۰عدد زونکن در مساحت تقریبی ۲.۵ متر مربع) طراحی، تولید و اجرا شده است. شرکت جهان بایگان در فضایی بسیار محدود با طراحی و تولید اختصاصی شاسی ها به طول ۱۴۰ سانتی متر (که در تمام دنیا ابعاد خاص بوده) اما به جهت ارزش این مجموعه که از مشتریان سابق شرکت جهان بایگان می باشد،تولید سیستم آن را بر خود مقدم دانسته و دست به اجرای پروژه ای تماماً خاص زده است. پروژه ای که در کمترین مساحت ممکن بیشترین ظرفیت را به کاربر می دهد.

همانطور که میدانید سیستم بایگانی ریلی هیچ محدودیت فضایی ندارد و متناسب با فضای بایگانی شما طراحی و تولید می گردد. این سیستم در نوع خود شگفت انگیز ترین و کارآمد ترین محصول می باشد.

در ادامه به مشاهده تصاویر نصب شده این پروژه خاص و زیبا می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت کاشی و سرامیک الوند

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۵/۰۷

متراژ: ۲ بلوک متحرک ۱.۵متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان قزوین

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت کاشی و سرامیک الوند:

این مجموعه با هدف خدمت رسانی به کارکنان شرکت های تابعه پتروشیمی در ماهشهر و فارغ نمودن شرکت های تولیدی از انجام کار های خدماتی و تمرکز بر تولید، با محوریت فعالیت های فرهنگی، ورزشی و آموزشی، شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند سهامی عام زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری صدر تامین ، تامین اجتماعی، در تاریخ بیست تیر ماه ۱۳۶۳ با نام کاشی و سرامیک پارس نو به ثبت رسید و در سال ۱۳۶۷ به کاشی و سرامیک الوند تغییر نام داد و در سال ۱۳۷۳ وارد بازار بورس اوراق بهادار شد. این مجموعه با وسعت حدود ۲۵ هزار متر مربع شامل یک سایت (انبار خاک) و۳ کارخانه با ۹ خط تولید پیشرفته مجهز به تکنولوژی روز دنیا. سابقه بیش از سه دهه تولید انواع محصولات کاشی و سرامیک با ظرفیت سالانه حدود هشت میلیون متر مربع انواع کاشی کف. دیوار و پُرسلان را در سایزهای متنوع دارد.

 

جهان بایگان در آپارات