اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : شرکت ذوب آهن پاسارگاد
 • تاریخ نصب : مهر سال ۱۳۹۹
 • ابعاد و تعداد : ۸ بلوک متحرک ۵ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان شیراز
 • نوع محصول : سیستم بایگانی ریلی

فایل ریلی شرکت ذوب آهن پاسارگاد یکی دیگر از پروژه های بزرگیست که توسط تیم طراح و متخصص شرکت تولیدی جهان بایگان طراحی، تولید و نصب شده است . این پروژه برای بایگانی زونکن طراحی شده است و حدود ۵۷۰۰ عدد ظرفیت دارد .
از ویژگی های این پروژه میتوان به طول سیستم اشاره کرد که ۵ متر می باشد . این طول از سیستم به راحتی قابل تولید نمی باشد و تنها تعداد محدودی از شرکت ها قادر به تولید این طول از سیستم هستند که شرکت جهان بایگان اولین و برترین در این زمینه نیز می باشد.

برای مشاهده نمونه پروژه انجام شده در طول ۵ متر کلیک کنید.

این محصول دارای تنوع رنگ در قسمت قاب زنجیر میباشد . همچنین شما میتوانید نوع MDF این محصول را متناسب با دکوراسیون فضای خود سفارش دهید. همچنین این محصول طبق فضا و ابعاد و ظرفیت مورد نیاز شما توسط تیم متخصص شرکت جهان بایگان طراحی، تولید و نصب می گردد.

برای مشاهده نمونه های دیگر این سیستم به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

 

فایل ریلی یا … :

امروزه سیستم بایگانی متحرک که بروز ترین و مدرن ترین سیستم بایگانی میباشد به نام های مختلفی شناخته میشود . و هر نام با توجه به تکرار آن توسط تولید کننده به اصطلاح معروف شده است . این سیستم متشکل از تعدادی بلوک ( یونیت) جهت آرشیو مدارک می باشد که بر روی ریل هایی که زیر آن ها نصب میشود حرکت میکنند و فضای کمتری را جهت بایگانی اشغال می کنند ( با ظرفیت بالا) .

بایگانی ریلی، فایل ریلی، بایگانی متحرک ریلی، قفسه بندی ریلی، قفسه بندی متحرک ریلی و … که در بین مردم و تولید کنندگان به گوش میرسند، همگی گویا و معرف یک سیستم هستند .

برای ثبت سفارش از لینک زیر اقدام نمایید.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۵/۵ (۱ نظر)
  [Total Count:۱Average:۴]