شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل ریلی ذوب آهن پاسارگاد شیراز

اطلاعات پروژه:

فایل ریلی شرکت ذوب آهن پاسارگاد یکی دیگر از پروژه های بزرگیست که توسط تیم طراح و متخصص شرکت تولیدی جهان بایگان طراحی، تولید و نصب شده است . این پروژه برای بایگانی زونکن طراحی شده است و حدود ۵۷۰۰ عدد ظرفیت دارد .
از ویژگی های این پروژه میتوان به طول سیستم اشاره کرد که ۵ متر می باشد . این طول از سیستم به راحتی قابل تولید نمی باشد و تنها تعداد محدودی از شرکت ها قادر به تولید این طول از سیستم هستند که شرکت جهان بایگان اولین و برترین در این زمینه نیز می باشد.

برای مشاهده نمونه پروژه انجام شده در طول ۵ متر کلیک کنید.

این محصول دارای تنوع رنگ در قسمت قاب زنجیر میباشد . همچنین شما میتوانید نوع MDF این محصول را متناسب با دکوراسیون فضای خود سفارش دهید. همچنین این محصول طبق فضا و ابعاد و ظرفیت مورد نیاز شما توسط تیم متخصص شرکت جهان بایگان طراحی، تولید و نصب می گردد.

برای مشاهده نمونه های دیگر این سیستم به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

محل اجرا: شرکت ذوب آهن پاسارگاد

تاریخ اجرا: مهر سال ۱۳۹۹

متراژ:  ۸ بلوک متحرک ۵ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان فارس – شیراز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

فایل ریلی یا … :

امروزه سیستم بایگانی متحرک که بروز ترین و مدرن ترین سیستم بایگانی میباشد به نام های مختلفی شناخته میشود . و هر نام با توجه به تکرار آن توسط تولید کننده به اصطلاح معروف شده است . این سیستم متشکل از تعدادی بلوک ( یونیت) جهت آرشیو مدارک می باشد که بر روی ریل هایی که زیر آن ها نصب میشود حرکت میکنند و فضای کمتری را جهت بایگانی اشغال می کنند ( با ظرفیت بالا) .

بایگانی ریلی، فایل ریلی، بایگانی متحرک ریلی، قفسه بندی ریلی، قفسه بندی متحرک ریلی و … که در بین مردم و تولید کنندگان به گوش میرسند، همگی گویا و معرف یک سیستم هستند .