اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : شرکت پالیز دنیای سبز
 • تاریخ نصب : ۱۴۰۰/۱۰/۰۴
 • ابعاد و تعداد : ۱۰ بلوک متحرک ۲ متری+۲دستگاه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: تهران
 • نوع محصول : بایگانی ریلی

قفسه ریلی شرکت پالیز دنیای سبز توسط شرکت جهان بایگان در دی ماه سال ۱۴۰۰ طراحی، تولید و نصب گردید. این پروژه شامل ۱۰ بلوک متحرک ۲ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی در ۲ طرف سیستم می باشد که ظرفیتی بالغ بر ۲۵۰۰ عدد زونکن را برای این مجموعه محترم فراهم آورده است.

سیستم بایگانی ریلی شرکت پالیز از نوع فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز ( رنگ آمیزی شده به روش رنگ پودری الکترو استاتیک ) می باشد. وجود درب و قفل مرکزی در دو طرف سیستم سبب شده تا علاوه بر حفظ مسائل امنیتی، سیستم در دو جهت حرکت کند. این امر سبب تسهیل در دسترسی به قفسه ها میگردد؛ چرا که قفسه های از هر ۲ طرف باز و بسته میشوند و نیاز نیست برای دسترسی به قفسه شماره ۱، ۹ قفسه دیگر حرکت کنند، تنها با حرکت دادن همان قفسه میتوان به آن دسترسی پیدا کرد.

در ادامه به مشاهده نقشه طراحی شده این مجموعه و تصاویر پس از مونتاژ می پردازیم.

با ما همراه باشید.

قفسه ریلی شرکت پالیز :

همانطور که می دانید قفسه ریلی یک کالای سرمایه ایست و در خرید آن باید بسیار بسیار دقت نمود. چرا که خرید یک سیستم سرمایه ای علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در هزینه های شما میشود، باعث رفاه شما نیز میشود. خرید سیستمی که کمترین تعمیرات را نیاز داشته باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد در دستور کار تمامی اداره جات و سازمان ها می باشد.

خرید قفسه ریلی هم پروسه خاص خود را دارد که باید طی شود تا خریدی مطمئن صورت گیرد.

کارشناسان شرکت جهان بایگان جهت پاسخ به سوالات شما مشتریان عزیز و مشاوره رایگان در خدمت شما هستند.

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

 

 

شرکت جهان بایگان در آپارات

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۵/۵ (۳ نظر)
  [Total Count:۳Average:۴]