شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی شرکت کلران

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی شرکت کلران در استان سمنان، درشهریور ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۶ بلوک متحرک ۴ متریو ۱ بلوک ثابت ۴ متری می باشد. همانطور که متوجه شدید، به درخواست مشتری این سیستم فاقد درب و قفل مرکزی می باشد. درب و قفل مرکزی از مهم ترین قطعات سیستم بایگانی ریلی می باشد که به درخواست شما مشتریان می تواند حذف شود و تولید نگردد. در این صورت سیستم ها از امنیت کافی برخوردار نیستند و افراد به راحتی می توانند به مدارک داخل سیستم ها دسترسی پیدا کنند.

درصورتی می توانید این دستگاه را حذف کنید که دسترسی افراد متفرقه به مدارک داخل سیستم اهمیت نداشته باشد و یا اتاق بایگانی مربوطه قفل باشد و کسی حق ورود به داخل اتاق را نداشته باشد. در غیر این صورت جهت حفظ امنیت اسناد باید از درب وقفل مرکزی استفاده نمود. در صفحه مشخصات فنی بایگانی ریلی کاملا به شرح و معرفی این دستگاه پرداخته شده است.

قفسه ریلی شرکت کلران از نوع مکانیکال تماماً فلزی به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. از این نوع از قفسه ها میتوان جهت بایگانی و انبار وسایل و تجهیزات مختلف استفاده کرد.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم. با ما همراه باشید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

محل اجرا: شرکت تولیدی شیمیایی کلران

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

متراژ: ۶ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۱ بلوک ثابت ۴ متری

موقعیت: استان سمنان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت تولیدی شیمیایی کلران:

 گروه تولیدی شیمیایی کلران با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۶۲ تاسیس و درمساحتی بالغ بر ۲۲۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۷۵ در شهرک صنعتی سمنان به بهره برداری رسید. این شرکت در حال حاضر و با اجرای بیش از یازده مرحله از طرح های توسعه در مساحتی بالغ بر ۲۴۰۰۰۰ متر مربع، توانسته است میزان تولید خود را به ۳۰۰ تن گاز کلر در روز افزایش دهد.

جهان بایگان در آپارات