شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی بیمه دی

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی بیمه دی در استان تهران، درشهریور ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۶ بلوک متحرک ۴ متری می باشد که از ۲ طرف به ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی تجهیز شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید بایگانی ریلی بیمه دی از نوع مکانیکال تماماً فلزی به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. از این نوع از قفسه ها میتوان جهت بایگانی و انبار وسایل و تجهیزات مختلف استفاده کرد. با توجه به شی یا کالایی که قرار است بایگانی یا انبار شود و با درنظر گرفتن ابعاد، وزن، اندازه و … سیستم مورد نظر طراحی و در محل شما نصب می گردد. در این پروژه نیز با توجه به اینکه بخشی از مدارک زونکن و بخشی دیگر نیم زونکن بوده است، ۲ بلوک از قفسه ها جهت زونکن و ما بقی آن ها جهت نیم زونکن ساخته شده است و این تقسیم بندی به درخواست کارفرما انجام شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم. با ما همراه باشید.

محل اجرا: بیمه دی

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۶/۱۷

متراژ: ۶ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

بیمه دی:

شرکت بیمه دی با بیش از ۱۸ سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه ای متنوع به اقشار مختلف جامعه بوده و در همین راستا در حال حاضر با ۵.۹۵۰ میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از ۴۰.۰۰۰ میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح ۱ توانگری با نسبت ۲۴۱) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین ۳۳ شرکت فعال در این صنعت می باشد.

جهان بایگان در آپارات