شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی پرونده امور مالیاتی لرستان

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی پرونده اداره کل امور مالیاتی استان لرستان یکی دیگر از بزرگترین پروژه های انجام شده توسط کارخانجات جبکو میباشد. این پروژه که در شهریور ماه سال ۱۳۹۴ توسط تیم نصب شرکت جهان بایگان نصب شد، شامل ۳۰ بلوک متحرک و ۳ بلوک ثابت میباشد که در ۳ ردیف اجرا شده است.

در ادامه تصاویری از این سیستم مشاهده میکنیم که در سال ۱۳۹۴ و پس از اتمام نصب گرفته شده اند. همانطور که میبینید این سیستم، قفسه بایگانی فلزی به رنگ سفید و با قاب زنجیر آبی میباشد. همچنین تمامی سیستم ها مجهز به میز کشویی با ریل تلسکوپی برای سهولت کار کاربران عزیز میباشد.و تمامی قفسه ها دارای جاکارتی از جنس پلکسی گلس میباشد.

برای مطالعه کامل مشخصات فنی شرکت جهان بایگان کلیک کنید.

این قفسه ها در ۶ طبقه اجرا شده اند و ظرفیت قابل توجهی برای این سازمان فراهم کرده اند. برای مشاهده دقیق تصاویر با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محل اجرا: اداره کل امور مالیاتی

تاریخ اجرا: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹

متراژ: ۳۰ بلوک متحرک، ۳ بلوک ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: لرستان

نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی

از کجا قفسه بایگانی پرونده بخریم؟

همانطور که میدانید امروزه نیاز به بایگانی در تمامی مراکز و موسسات کاملا مشهود است و نحوه رفع این نیاز بسیار بسیار مهم و قابل تامل است. در گذشته از قفسه های پیچ و مهره ای برای بایگانی اسناد و مدارک استفاده میشد که مشکلات فراوانی به همراه داشت. با پیشرفت علم و تکنولوژی قفسه هایی تولید شد که این مشکلات را حل کرد و جایگزین قفسه های پیچ و مهره ای در تمامی مراکز حتی فروشگاه ها و کتابخانه ها شد. این قفسه ها به صورت های مختلفی تولید و بنا به نیاز ادارات عرضه شد. از جمله قفسه بایگانی ریلی مکانیکی، قفسه بایگانی ریلی برقی، قفسه بایگانی ریلی هوشمند و …

این سیستم ها بنا به لوازم و مدارک بایگانی ( پرونده، پوشه، زونکن، کتاب، لوازم آزمایشگاهی، CD و DVD و … ) در ابعادمختلف و متناسب با فضای بایگانی شما طراحی و تولید میشوند. در ایران تولید کننده های زیادی وجود دارد که این کار را بر عهده گرفته و خدمت رسانی میکنند. اما همانطور که ذکر شد به دلیل ازدیاد تولید کننده ها و تفاوت محصولات تولیدی هر تولید کننده، از کجا بدانیم از کدام تولید کننده خرید کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که هر تولید کننده طراحی مخصوص به خود و سیستم تولیدی انحصاری خود را دارد که مشخصات فنی خاص خود را دارد. در ابتدا نیاز به تعیین سیستم مورد نیاز و تحقیقات میدانی داریم. برای شروع ابتدا لیستی از مشخصات فنی مورد نیاز خود تهیه میکنیم و بدنیال سیستمی نزدیکه به این مشخصات میگردیم که پاسخگوی نیاز های ما باشد.

همچنین فراموش نکنیم کیفیت سیستم تولیدی و قطعات بکار گرفته شده نشان دهنده قیمت سیستم میباشد. در نتیجه اگر کیفیت کار و طول عمر آن برایتان اهمیت ندارد میتوانید از تولیدکنندگانی خرید کنید که سیستم های ضعیف تر با قیمت پایین تر عرضه میکنند. اما اگر کیفیت و طول عمر سیستم بایگانی برایتان مهم است، ما به شما پیشنهاد میکنیم که از تولیدکنندگانی خرید کنید که جزو برترین تولید کنندگان هستند و محصولات با کیفیتی را عرضه میکنند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

قفسه بایگانی پرونده امور مالیاتی لرستان8