شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمدبایگانی ریلی پروژه ایلیاگستر-سیرجان

اطلاعات پروژه:

 کمدبایگانی ریلی شرکت ایلیا گستر-سیرجان در آذرماه سال ۱۴۰۲ به تعداد 3 بلوک متحرک و ۱ بلوک ثابت توسط شرکت جهان بایگان اجرا شد. 

بایگانی ریلی پروژه ایلیا گستر سیرجان یکی از راه حل های مدرن و کارآمد برای مدیریت اسناد و مدارک در فضاهای محدود است. این نوع قفسه بایگانی، با استفاده از فرمان هایی که بر روی نمای آن تعبیه شده به سادگی و با حرکت روان به چپ و راست جابجا می شود. این سیستم باعث بهره وری بیشتر از فضای بایگانی به خصوص در واحدهایی که مشکل کمبود فضا دارند، می شود؛ زیرا در مقایسه با قفسه ثابت فضای کمتری را اشغال می کند. 

در این پروژه فضای مدنظر کاربران یک اتاق 6 مترمربع بود، تیم طراحی کارشناسان شرکت جهان بایگان با  استفاده از بلوک های بایگانی ریلی و جانمایی درست آن، ظرفیت 1100عدد زونکن به ضخامت 7.5 سانتی متر را ایجاد کردند و در این امر نهایت استفاده و کاربری را برای آن مجموعه محترم ایجاد شد.

بایگانی ریلی متحرک به ویژه در فضاهای محدود با دسترسی محدود و یا اسناد و مدارک زیاد استفاده می شود. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا در راحت ترین و سریع ترین حالت ممکن به اسناد و مدارک دسترسی پیدا کنند که باعث کاهش زمان دسترسی به اسناد و مدارک و اطلاعات آن ها می شود. این سیستم قابلیت استفاده در محیط های اداری، انبارها و دیگر موسساتی که نیاز به نگهداری، ذخیره سازی و یا بایگانی هرگونه اسناد و مدارک و اشیا دارند، را داراست و وجود درب و قفل مرکزی، امنیت نگه داری مدارک را بالا نیز میبرد.

 

 

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت ایلیاگستر-سیرجان

تاریخ اجرا: 1402/09/18 و 1402/09/19

متراژ: 3 بلوک متحرک 2 متری و 1 بلوک 2 متری و1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کرمان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت ایلیاگستر-سیرجان

شرکت ایلیا پسته سیرجان با چند دهه تجربه، در زمینه تولید، فرآوری و خرید و فروش پسته فعالیت داشته و از سال 1380 رسماً فعالیت خود را در زمینه صادرات انواع پسته به کشورهای مختلف جهان از جمله چین، ویتنام، هنگ کنگ، هند، امارات متحده عربی، عمان، آلمان و… گسترش داده است از جمله مجوزها و موفقیت های این شرکت به موارد ذیل میتوان اشاره کرد.

صادر کننده برتر سال 1391 در استان

صادر کننده برتر سال 1392 در استان

صادر کننده برتر سال 1393 در استان

صادر کننده برتر سال 1394 در استان

صادر کننده برتر سال 1395 در استان

اخذ گواهینامه حلال

اخذ گواهینامه ایزو 9001

اخذ گواهینامه ایزو 22000

جهان بایگان در پینترست