شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

مکانیزه کردن آرشیو امورمالیاتی زنجان – فاز2

اطلاعات پروژه:

مکانیزه کردن آرشیو امروزه از مدرن ترین و بروز ترین روش های بایگانی در سراسر جهان به شمار می رود. با بالا رفتن حجم اسناد ادارت و همچنین انبار وسایل، نیاز به قفسه هایی که فضای عرضه بیشتری درمقابل اشغال کم محیط داشته باشند تشدید پیدا کرد. چرا که برای نگهداری این حجم از مدارک و لوازم با استفاده از قفسه های سنتی ثابت، نیاز به محیط بایگانی با متراژ بالا داشتیم. بنابراین بخش زیادی از مساحت فضاهای خدماتی به این کار اختصاص داده میشد.

در پی بروز این مشکل، نیاز به سیستمی مدرن که بتواند این حجم از اسناد و مدارک را در مساحت کمتری بایگانی و نگهداری کند و در عین حال امنیت اسناد حفظ شود افزایش پیداکرد. در نتیجه سیستم هایی طراحی و تولید شد که به صورت مکانیزه عمل کرده و راهروهای اضافی بین قفسه ها حذف شد. این سیستم ها بصورت متحرک با استفاده از چرخ دنده، بر روی ریل های تعبیه شده حرکت کرده و باز و بسته میشوند.

 

محل اجرا: اداره کل امور مالیاتی

تاریخ اجرا: ۱۳۹۴/۰۸/۲۸

متراژ: ۹ بلوک متحرک ۴متری و ۱دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان زنجان، شهرستان ابهر

نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی مکانیزه

مکانیزه کردن آرشیو اداره امور مالیاتی استان زنجان:

مکانیزه کردن قفسه های بایگانی اداره امور مالیاتی استان زنجان ( شهرستان ابهر) در دو فاز و در دو بخش متفاوت توسط شرکت تولیدی جهان بایگان انجام شد. این پروژه شامل ۹ بلوک متحرک ۴ متری میباشد که دو بلوک آن در ارتفاع کمتر( بدلیل وجود کانال کولر ) و مابقی بلوک ها در ارتفاعی بلند تر تجهیز و نصب شده اند. همچنین این سیستم مجهز به درب وقفل مرکزی جهت تامین امنیت موردنیاز اسناد میباشد.

همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید، سیستم به صورت ۶ طبقه فلزی و به رنگ سفید با قابل زنجیر آبی میباشد. ( امکان تولید سیستم با رنگ قاب زنجیر های قرمز، نارنجی و سفید نیز برای شما مشتریان عزیز میسر است.)

مکانیزه کردن امورمالیاتی زنجان

این محصول در کدام ارگان ها مورد استفاده قرار میگیرد؟

تمامی ادارات، ارگان ها و سازمان ها بسته به نوع محصول و بایگانی خود میتوانند از انواع مختلف این سیستم بهره مند شوند. این سیستم قابلیت طراحی مطابق نیاز شما را دارد. به این صورت که اگر قفسه بندی انبار مدنظرتان است، میتوانید از سیستم ریلی انیار استفاده کنید. اگر قفسه بندی لوازم و اشیا مدنظرتان هست(کتاب، لوازم آزمایشگاه، CD و DVD و …) میتوانید از سیستم سبک تری استفاده نمایید. اگر بایگانی اسناد و مدارک و پوشه و زونکن موردنیازتان هست، میتوانید از سیستم بایگانی ریلی استفاده نمایید.

در هر صورت این سیستم قابلیت طراحی و هماهنگی با فضا و نوع وسیله بایگانی را دارد. قفسه ریلی، قفسه بایگانی ریلی، فایل ریلی، فایل ریلی متحرک، قفسه متحرک ریلی و اسامی مشابه اصطلاحاتی است که به قفسه بندی یا واحدهای ذخیره سازی مجهز به سیستم متحرک چرخدار اطلاق می شود.

برای مشاهده پروژه های انجام شده شرکت جهان بایگان به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

سیستم بایگانی ریلی را میتوانید به صورت MDF نیز سفارش دهید که نمونه پروژه های انجام شده در بخش پروژه ها موجود میباشد.

از همراهی شما سپاسگزاریم.