شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی فولاد غدیر نیریز

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی مجتمع فولاد نیریز در استان فارس کیلومتر 50 جاده نیریز-سیرجان راه اندازی شد.مشاوره رایگان کارشناسان بخش فروش و نیاز های مجموعه بررسی شد و به صورت پلان، نما و پرسپکیتو به آن مجموعه ارائه گردید تا قبل از خرید، از نحوه چیدمان و ابعاد و اندازه قفسه خود مطلع شوند در نهایت سیستم بایگانی ریلی برای مجتمع فولاد غدیر راه اندازی شد.

این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل 10 بلوک متحرک 2 متری می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و از طرف دیگر دارای 1 دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد و جانمایی آن هم به صورتی است که مانع نور طبیعی فضا و پنجره نشود. این مجتمع با اختصاص یک اتاق به بایگانی توانسته ظرفیت 2600 عدد زونکن را به مجموعه اضافه کند. تعداد طبقات فایل بایگانی ریلی 6 طبقه در ارتفاع 210 سانتی متر است.

همگی دارای فرمان هستند که این امر جابجایی بلوک ها را به راحتی ایجاد میکند

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: مجتمع فولاد غدیر نیریز

تاریخ اجرا: 1402/08/20 الی 1402/08/22

متراژ: 10 بلوک متحرک 2 متری و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان فارس

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

مجتمع فولاد غدیر نیریز:

شرکت فولاد غدیر نی ریز در شهرستان نی ریز سال ۱۳۹۳ تاسیس شد. این کارخانه از واحدهای زیر مجموعه شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر است.

شرکت فولاد غدیر نی‌ریز تولید کننده آهن اسفنجی با هدف اصلی رضایت­مندی مشتریان و بهبود مستمر در راستای مشارکت توسعه صنعتی کشور، نظام مدیریت یکپارچه کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت شغلی را بر اساس استانداردهای بین­المللی ISO9001 ،ISO14001 وISO45001  بعنوان الگو، انتخاب و استقرار ­می­نماید.

 

محصولات کارخانه فولاد غدیر نی ریز

  1.  آهن اسفنجی با ظرفیت سالیانه ۸۰۰۰۰۰ تن

  2. فولاد  با ظرفیت سالیانه ۱ میلیون تن-

شرکت آهن ملل نمایندگی فروش مجتمع فولاد غدیر نی ریز را دارا می باشد.

جهان بایگان در پلاس گوگل دنبال کنید