شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی پزشکی قانونی گچساران

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی ریلی پزشکی قانونی گچساران در سال ۱۳۹۵ توسط شرکت تولیدی جهان بایگان طراحی، تولید و اجرا شد. این پروژه در۱ ردیف شامل ۶ بلوک متحرک و۱ بلوک متحرک ثابت است که دارای ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. این سیستم از نوع مکانیکال تمام فلز به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی رنگ می باشد.

از ویژگی های بارز این سیستم امکان سفارش و تولید آن دقیقا مطابق با سلیقه مشتری می باشد. تنوع در رنگ قاب زنجیر یکی از این انتخاب هاست. همچنین مشتریانی که علاقه به طرح های چوبی دارند میتوانند نوع MDF این سیستم را سفارش دهند.

نوع MDF آن دقیقا با همان مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی فلزی ساخته میشود و سپس با نمای MDF پوشش دهی میشود. لذا دربرابر عوامل محیطی از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: پزشکی قانونی

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۵

متراژ: ۶ بلوک متحرک ۴ متری،۱ بلوک ثابت ۴ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کهگیلویه و بویر احمد – گچساران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

پزشکی قانونی :

سازمان پزشکی قانونی کشور به عنوان سازمانی تخصصی ومستقل در قوه قضاییهاست که با بهره‌گیری از کارشناسانی کارآمد و متخصص و با استفاده از فن‌آوری‌های نوین در راستای کشف حقیقت و کمک به استقرار عدالت در جامعه، نظرات کارشناسی خود را در امور پزشکی قانونی با رعایت صحت، دقت و سرعت و بر اساس اصول علمی، قانونی و شرعی به مراجع ذیصلاح ارایه می‌نماید.

سازمان پزشکی قانونی، زیرشاخه‌های تخصصی و فوق‌تخصصی آن همچون سایر رشته‌های پزشکی در دهه‌های اخیر دچار تحولات عظیمی شده است و هر روز ابعاد تازه‌ای در آن ظهور می‌نماید. امروزه با وجود پیچیدگی ها و تنوع ابعاد جرم و جنایت، بدون بهره‌برداری از منابع علمی جدید و تکنولوژی‌های نوین پزشکی قانونی و همچنین بدون استفاده از نظرات کارشناسی نیروهای متبحر و متخصص این سازمان کشف حقیقت کاری بسیار دشوار و اغلب غیرممکن است.

هم اکنون سازمان پزشکی قانونی کشور یک سازمان تخصصی است که گام‌های بلندی برای نیل به استانداردهای بین‌المللی برداشته است و نقش تعیین کننده‌ای جهت اجرای هرچه صحیح تر، موثرتر، صریح تر و سریع تر قانون به عهده دارد.

کمد بایگانی ریلی در نماشا

 

 
کمد بایگانی ریلی پزشکی قانونی گچساران 6