شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی اتوماتیک

قفسه ریلی اتوماتیک

قفسه های ریلی از آن دست قفسه های پرطرفدار و باکارایی بالا هستند که امروزه جایگاه ویژه ای در بازار و صنعت دارند . قفسه های ریلی در دو نوع تولید و وارد بازار می وند . قفسه ریلی مکانیکی و قفسه ریلی اتوماتیک که هر یک از آنها طرفداران خود را دارند. در این بخش درباره ی این نوع از قفسه های ریلی توضیحاتی ارائه می شود تا با این محصول نوین آشنا شویم.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

قفسه ریلی اتوماتیک و مزایای آن

قفسه های ریلی اتوماتیک نوعی از قفسه های ریلی است که برای حرکت و جابجایی به نیروی الکتریسیته نیاز دارد که این سیستم با ترکیب ساختار قفسه های مکانیکی و برقی درست شده است . در این قفسه به کارگیری نیروی فیزیکی حذف شده تا با افزایش کارایی نیروی انسانی به بخش های دیگر کمک شود.
این نوع از قفسه های ریلی دارای موتوری هستند که بر روی گیربکس ها قرار دارد تا با انتقال نیروی الکتریکی به گیربکس ها که توسط ریموت یا کامپیوتر کنترل می شود به حرکت هر یک از راهرو ها کمک می کند. برای دسترسی به اسناد و مدارک جابجا کردن راهرو بدون کوچکترین اذیتی امکان پذیر شده است. جابجایی قفسه ریلی اتوماتیک به کمک فرمان ، ریموت کنترل ، رایانه، پنل اتفاق می افتد که کافی است جهت حرکت فقط از آنها استفاده می شود.

قفسه ریلی اتوماتیک
در قفسه های ریلی اتوماتیک که با فرمان هدایت می شوند برای جابجای از فرمان های روی راهرو ها استفاده میشود که جنس آنها از آلومینیوم فشرده شده می باشد. برای جابجایی از راه دور زیموت کاربرد فراوانی دارد که با استفاده از آن راهرو ها از فاصله دور حرکت می کنند. برای استفاده از رایانه در جاجایی این نوع از قفسه های ریلی باید بر روی کامپوتر نرم افزار بایگانی نصب شود که با استفاده از آن پرونده مورد نظر را می توان جستجو و پیدا کرد و راهرو مربوط به آن پرونده را جهت دسترسی باز کرد.
استفاده از کد امنیتی و نام کاربری از قفسه های ریلی پنل است که با زدن کد سیستم روشن و با دکمه ای قفسه مورد نظر یاز می شود. قفسه های ریلی اتوماتیک با حرکت سریع و جابجایی زود برای دسترسی به اسناد به صرفه جویی در وقت کمک می کند چرا که حرکت لحظه ای و اتوماتیک هر یک از راهروها جلوگیری از اتلاف وقت می شود و امکان پیدا کردن اسناد را برای کاربر فراهم می آورد .

مشاهده ی محصولات :

قفسه ریلی اتوماتیک

قفسه های ریلی در بهود مدیریت اسناد ومدارک تاثیری به سزایی دارد .این نوع قفسه های اتوماتیک با دارا بودن روشنایی هوشمند هر کدام از راهرو ها در استفاده از برق و انرژی صرفه جویی می کند سنسور های حرکتی قرار گرفته در هر راهرو با ورود هر کاربر به برد مرکزی پیامی ارسال می کند که باعث روشنایی راهرو توسط پکج های روشنایی که در سقف قرار دارند می گردد.در جهت نمایش داخل قفسه های ریلی نمایشگر های گرافیکی بر روی آنها قرار گرفته که وضعیت درون راهروها را نشان می دهد. بر روی هر یک از راهروها جهت وارد کردن رمز امنیت بالایی جهت حفظ اسناد به وجود می آورد که رمز کاربری وارد شده قابل تغییر می باشد که در صورت نیاز می توان رمز را عوض کرد که این ویژگی دسترسی به اطلاعات و مدارک را محدود می کند .
این سیستم ها به گونه ای تعبیه شده اند که اگر در صورت قطع برق با آزاد کردن کلاژ امکان جابجایی و حرکت آسان راهروها به وجود آمده و به راحتی به مدارک دسترسی پیدا می کنیم. در سازمان ها و اداراتی که برای ذخیره بیشتر فضا در عین افزایش ذخیره سازی با دسترسی سریع بهترین انتخاب استفاده از قفسه ریلی اتوماتیک است.

 

به این نوشته امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بختیاری
2 سال قبل

منظور از قفسه ریلی اتوماتیک همان سیستم ریلی هوشمند می باشد؟