قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی

آیا نحوه محاسبه قیمت بایگانی ریلی را می دانید؟

آیا قیمت این سیستم در تهران با سایر استان ها متفاوت است؟

از نمونه پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان بایگان اطلاع دارید؟

برای آشنایی با موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت این سیستم با ما همراه باشید…

۱- مشخصات فنی :

امروزه استفاده از تجهیزات مدرن در تمامی مکان ها امری روتین است که البته قیمت آنها نیز در خرید موثر هستند. برای نمونه سیستم بایگانی ریلی که امروزه مدرن ترین نوع سیستم قفسه بندی است و در انواع مختلف مکانیکی،هوشمند وبرقی تولید میشود، در ایران تولید کننده های مختلفی دارد. و خب طبیعتاً این تولید کنندگان هرکدام سیستم مختص به خودشان را تولید میکنند. قطعا سیستمی که توسط شرکت جهان بایگان تولید میشود نمیتواند توسط یک تولید کننده دیگر هم تولید شود زیرا هر تولید کننده مشخصات فنی خاص خودش را دارد.پس مؤلفه اول در تعیین قیمت بایگانی ریلی ” مشخصات فنی سیستم تولیدی ” می باشد.

قفل مرکزی سیستم بایگانی ریلی
قیمت بایگانی ریلی

۲- نوع سیستم مورد استفاده :

نوع سیستم مورد استفاده نیز در تعیین قیمت آن موثر است . به طور مثال قیمت سیستم فایل ریلی مکانیکی با سیستم فایل ریلی هوشمند متفاوت است و این امری طبیعی است. چرا که ساختار این دو سیستم متفاوت از یکدیگر می باشد. سیستم بایگانی ریلی مکانیکی مناسب ترین قیمت را در بین سایر سیستم های بایگانی ریلی دارد و مورد استفاده در تمامی سازمان ها، ارگان ها، ادارات و بیمارستان ها و … می باشد.

برای مشاهده نمونه پروژه های انجام شده در ارگان های مختلف به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

 

۳- شرکت تولید کننده :

تولید کننده سیستم بایگانی ریلی نقش زیادی در تعیین قیمت سیستم بایگانی ریلی دارد. و همچنین نقش بسیار پررنگی در طول عمر سیستم!

متاسفانه بیشتر تولید کنندگان با استفاده از مواد اولیه نامرغوب سعی در کاهش قیمت این سیستم دارند و به همین دلیل بین ۵ الی ۳۰ درصد تفاوت قیمت بین تولید کننده ها وجود دارد. اما همانطور که میدانید کاهش کیفیت سیستم مساوی است با کاهش طول عمر سیستم. پس در خرید خود مشخصات فنی تولید کننده سیستم فایل ریلی را مد نظر قرار دهیم نه قیمت آنرا !!! چرا که سیستم فایل ریلی یک خرید سرمایه ایست که باید حداقل ۲۰ سال مورد استفاده قرار گیرد.

 

۴- تعداد بلوک های سیستم :

همانطور که میدانید بایگانی ریلی متشکل از تعدادی بلوک متحرک به همراه بلوک ثابت و درب و قفل میباشد(که وجود بلوک ثابت و درب و قفل اختیاری است). تعداد بلوک های متحرک موجود در سیستم در تعیین قیمت آن موثر است . درصورت وجود بلوک ثابت و درب و قفل نیز قیمت سیستم تغییر میکند. پس چهارمین مؤلفه تعداد بلوک های سیستم می باشد.

 

۵- طول سیستم مورد استفاده :

طول سیستم نیز از مؤلفه دیگر در تعیین قیمت فایل ریلی می باشد. همانطور که می دانید سیستم بایگانی ریلی در طول های مختلف بین ۱ تا ۶ متر تولید میشود که طبیعتا طول این سیستم در تعیین قیمت آن بسیار بسیار موثر است.

عوامل دیگری در تعیین قیمت این سیستم موثر هستند که در این مقاله به مهمترین آنها اشاره کردیم .
امید است با مطالعه این مقاله اطلاعات کافی درمورد قیمت بایگانی ریلی کسب کرده باشید.

 

 

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

   
  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *