سیستم فایل ریلی

بایگانی ریلی اصفهان

بایگانی ریلی اصفهان عنوان مقاله ای است که در آن ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون محصول بایگانی ریلی و انواع مختلف آن به بررسی محصولات تولیدی شرکت جهان بایگان با عنوان بایگانی ریلی اصفهان پرداخته و آن ها را بررسی خواهیم نمود.

ثبـــت سفـــــارش

در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

 

 

پیدا کردن اسناد و مدارک به موقع از به هدر رفتن وقت جلوگیری می کند. مخصوصا در رابطه با شغل هایی که با مردم سر و کار دارند و باید برای کمک به آنها از مدارک استفاده شود پس برای دسترسی سریع و به موقع مدارک بایگانی کردن بهترین گزینه است. برای رسیدن به بایگانی درست و نظم مدارک و پرونده ها باید از سیستم ها و قفسه های بایگانی استفاده کنیم . امروزه از دغدغه ها و مشکلات اداره ها و شرکت ها کافی نبودن فضا برای حفظ و نگهداری از مدارک به خصوص بایگانی کردن مدارک قدیمی و حتی جدید است. بایگانی ریلی محصولی است که برای نگهداریی از کالاها واسناد مهم توصیه می شود .

بایگانی ریلی اصفهان

بایگانی ریلی و مزایای آن

بایگانی ریلی در واقع قفسه بندی های در کنار هم هستند که به صورت ریلی جابه جا می شوند. در بایگانی ریلی به خاطر راه رو هایی که در طول و عرض متفاوت در کنار هم قرار گرفته اند، ظرفیت و گنجایش بایگانی چند برابر شده است. در بایگانی ریلی با افزایش عمق و گنجایش با کمک به افزایش میزان حجم بایگانی فضای کمی را نیز اشغال می کند. این محصول متشکل از راهرو هایی است که در کنار هم و به صورت به هم چسبیده بر روی ریل هایی قرار گرفته اند که خود این امر باعث می شود فضاهای خالی بین راهرویی از بین برود .

برای استفاده کافی است اسناد و مدارک بایگانی شده طبقه بندی کرده و به صورت دسته بندی شده و منظم هر کدام را در جای مخصوص قرار داده و در صورت احتیاج به هر کدام از مدارک تنها لازم است بایگانی مورد نظر را روی ریل به حرکت در آورده که این امر به سهولت صورت می گیرد و هم چنین باعث دسترسی سریع و آسان به مدارک واسناد هم می شود. بایگانی ریلی به دلیل طرح مدرن و به روزی که دارد جزو سیستم های بایگانی پرطرفدار می باشد که متقاضیان زیادی از طرف شرکت ها و ادارات دارد .

بایگانی ریلی در انواع مختلف در سیستم های گوناگونی مانند بایگانی ریلی مکانیکی ، بایگانی ریلی هوشمند، بایگانی ریلی الکترونیکی و با کاربری های مختلف و متنوع (بایگانی ریلی ساده ، بایگانی ریلی ترکیبی ، بایگانی ریلی چند منظوره ) ساخته شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد. این سیستم های بایگانی از امنیت زیادی برخوردارند که می توان به هر یک از راهرو ها رمز کاربری داد که این رمز ها قابل تغییر نیز هستند . هر کدام از راهرو های بایگانی ریلی دارای سنسور های هوشمندی است که به هنگام استفاده از آن باعث روشنایی آن می شوند .

مشاهده ی محصولات :

سیستم های بایگانی ریلی

 

پروژه های بایگانی ریلی اصفهان

شرکت جهان بایگان با قابلیت های فراوانی که در طراحی و تولید بایگانی ریلی دارد از شرکت های پیشرو در این صنعت بوده است. این شرکت از تولیدکنندگان و طراحان متخصص در این زمینه می باشد که سیستم های بایگانی ریلی را منطبق با نیاز های روز و با مجهز ترین امکانات تولید و عرضه می کند. جهان بایگان تولید کننده انواع بایگانی ها با ویژگی های منحصر به فرد و مقاوم در برابر عوامل محیطی است که باعث حفظ و حراست مدارک از آسیب های گوناگونی که در معرض آن هستند می شوند . این سیستم ها به خاطر استفاده از آخرین تکنولوژی ها در ساخت آن عمر طولانی دارند از مهم ترین ویژگی هایی که می توان در مورد آن اشاره کرد استفاده از به روز ترین فناوری در رنگ آمیزی بایگانی های ریلی است که از رنگ های پودری الکترواستاتیک برای رنگ کردن بدنه ی فلزی استفاده شده است.

شرکت جهان بایگان پروژه های مختلفی را در استان های مختلف اجرا نموده است که می توانید این پروژه ها را با عنوان بایگانی ریلی اصفهان در قسمت پروژه ها مشاهده نمایید.

بایگانی ریلی

[Total Count:1Average:5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *