شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی شرکت داروسازی ویتان فارمد

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی شرکت داروسازی ویتان فارمد در دفتر نظرآباد واقع در استان البرز این مجموعه محترم اجرا شد. پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، سیستم بایگانی ریلی برای نیروگاه برق کازرون طراحی شد. این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل 5 بلوک متحرک 5.50 متری می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و از طرف دیگر دارای 1 دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. این نیروگاه با خرید قفسه ریلی ظرفیت ذخیره سازی و نگهداری بیش از 4752 عدد زونکن A4 به ضخامت 7.5 سانتی متر و در ابعاد 29*32 سانت را برای بایگانی خود ایجاد کرده است.

با توجه به ارتفاع محیط میتوان با طبقات سیستم قفسه بایگانی ریلی بازی کرد؛ به عنوان مثال اگر ارتفاع اتاق شما 300 سانتی متر باشد میتوان از سیستم هایی با ارتفاع 240-250 سانتی متر استفاده کرد که با افزایش تعداد طبقات سیستم، به افزایش ظرفیت بایگانی کمک می کند. متقابلاً در فضاهایی با ارتفاع کمتر مثلا 220 سانتی متر، سیستم هایی با ارتفاع 200-210 سانتی متر طراحی می گردد که تعداد طبقات کمتری دارد و در نتیجه ظرفیت کمتری ایجاد می کند. بنابراین هنگام انتخاب اتاق بایگانی، اتاقی را انتخاب کنید که ارتفاع مورد نیاز را تامین نماید. بایگانی ریلی شرکت داروسازی ویتان فارمد در ارتفاع 240 سانتی متر و به صورت 6 طبقه تولید شده است.

ارتفاع مورد نیاز برای اجرای یک سیستم 6 طبقه 250-260 سانتی متر می باشد و ارتفاع کمتر یا بیشتر از استاندارد مورد نیاز، سیستم ها را از استاندارد خارج کرده و به صورت سفارشی در 5 طبقه و کمتر تولید می شوند.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت داروسازی ویتان فارمد

تاریخ اجرا: 1402/09/07 الی 1402/09/09

متراژ: 5 بلوک متحرک 5.5 متری و1بلوک ثابت و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت داروسازی ویتان فارمد:

شرکت داروسازی ویتان فارمد در راستای ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی جوامع ، فعالیت های گسترده ای در زمینه دارویی در خاورمیانه ، اروپا و آسیا دارد. در سال 1388 شاخه ای از این کمپانی جهانی در ایران تحت عنوان ” شرکت داروسازی ویتان فارمد ایران ” و تحت لیسانس شرکت دارویی ویتان فارما آلمان شکل گرفت تا متعهدانه به ماموریت خود جامه ی عمل بپوشاند .

این شرکت علاوه بر مکمل های تغذیه ای گوناگونی که در سبد محصولات خود دارد ، در جهت تولید داروهای دیگر در زمینه بیماری های غدد و سرطان نیز همواره گام های موثری بر می دارد .

رسالت ما

خانواده ویتان بر این باور است که همه ی انسان ها فارغ از نژاد و جغرافیا ، لایق سلامتی ، عافیت و تندرستی هستند .

ما همواره خود را متعهد به سلامت جسم و جان انسان ها و جامعه پزشکی می دانیم .

تلاش چندین ساله ی ما در طی کردن مسیر توسعه در سطح بین المللی با تکیه بر دانش ، فناوری و نوآوری بوده و در جهت نهادینه شدن فرهنگ کیفیت و پایبندی به عهدمان برای فردایی بهتر و زندگی ای سالم تر می کوشیم .

دامنه فعالیت :

موفقیت هر مجموعه ای در گرو ساختاری منظم ، بهم پیوسته و پویا است . در این راستا ویتان فارمد از سه شرکت زیرمجموعه تشکیل شده است . ” شرکت دارو درمان سپهر ” به عنوان شاخص ترین زیرمجموعه گروه ویتان ، با هدف واردات و بازارگذاری دارو و مکمل غذایی فعالیت می کند .

کارخانه داروسازی ویتان فارمد نیز در شهرک صنعتی نظرآباد کرج واقع شده است تا زمینه تولیدات داخلی را برای ساخت داروهای بیولوژیک ، هورمونی و انکولوژی فراهم آورد .ما دانش و تجربه را سرلوحه عمل قرار دادیم تا تمامی محصولات با بالاترین کیفیت و استاندارد های موجود در کشورهای اروپایی و آمریکا تولید شوند.

چشم انداز

تیم ویتان در نظر دارد پیشرو در صنعت دارو ، فعالیت های خود را در سطح بین المللی گسترش داده و با عرضه محصولات دارویی و مکمل های غذایی با کیفیت بالا ، به مسئولیت اجتماعی خود در جهت ارتقاء سلامت عمومی همه ی افراد جامعه عمل کند 

جهان بایگان در آپارات