اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : شرکت مان پلاستیک
 • تاریخ نصب : ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
 • ابعاد و تعداد : ۶ بلوک متحرک ۴ متری+۱دستگاه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: تهران
 • نوع محصول : بایگانی ریلی

بایگانی ریلی شرکت مان پلاستیک توسط شرکت جهان بایگان در نوزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ طراحی، تولید و نصب گردید. این پروژه شامل ۶ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی در ۱ طرف سیستم می باشد. سیستم از نوع سیستم بایگانی ریلی مکانیکی فلزی به رنگ سفید باقاب رنجیر سفید می باشد که رنگ آن به انتخاب مشتری و به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است.

بایگانی ریلی شرکت مان پلاستیک ویژه بایگانی زونکن طراحی و تولید شده است. این سیستم ظرفیت ۲/۸۸۰ عدد زونکن به ضخامت ۷/۵ سانتی متر را برای این مجموعه فراهم کرده است. با حرکت قفسه ها به چپ و راست و باز شدن راهرو ، دسترسی به قفسه ها میسر میشود.

جهت راحتی کار کاربر در هنگام کار با سیستم بایگانی ریلی، در هر  راهرو تعداد ۱ عدد میز کشویی کار از جنس MDF با ریل تلسکوپی وجود دارد که کار با سیستم را سهل می نماید.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه پس از نصب و مونتاژ میپردازیم.

شرکت مان پلاستیک :

شرکت تولیدی مان پلاستیک در سال ۱۳۶۳ با زمینه‌ی فعالیت تولید مصنوعات پلاستیک تاسیس و در سال ۱۳۷۳ فعالیت رسمی خود را در زمینه‌ی تولید انواع پمپ‌های اسپری و لوسیون، مورد مصرف در بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی، آغاز نمود. این شرکت در سال ۱۳۷۹ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 از شرکت RWTUV آلمان گردید و در سال ۱۳۸۱ با تلاش و کوشش کلیه کارکنان خود، آن را به ISO 9001/2008 ارتقاء داد.
تامین رضایت خاطر مشتریان به عنوان شرکای تجاری، هدف و سرلوحه‌ی فعالیت‌های شرکت بوده و در این راستا بر بهبود کیفیت، قیمت و زمان تحویل تمرکز و توجه ویژه وجود دارد.

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

شرکت جهان بایگان در آپارات

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]