شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی شرکت مان پلاستیک

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی شرکت مان پلاستیک توسط شرکت جهان بایگان در نوزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ طراحی، تولید و نصب گردید. این پروژه شامل ۶ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی در ۱ طرف سیستم می باشد. سیستم از نوع سیستم بایگانی ریلی مکانیکی فلزی به رنگ سفید باقاب رنجیر سفید می باشد که رنگ آن به انتخاب مشتری و به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است.

بایگانی ریلی شرکت مان پلاستیک ویژه بایگانی زونکن طراحی و تولید شده است. این سیستم ظرفیت ۲/۸۸۰ عدد زونکن به ضخامت ۷/۵ سانتی متر را برای این مجموعه فراهم کرده است. با حرکت قفسه ها به چپ و راست و باز شدن راهرو ، دسترسی به قفسه ها میسر میشود.

جهت راحتی کار کاربر در هنگام کار با سیستم بایگانی ریلی، در هر  راهرو تعداد ۱ عدد میز کشویی کار از جنس MDF با ریل تلسکوپی وجود دارد که کار با سیستم را سهل می نماید.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه پس از نصب و مونتاژ میپردازیم.

محل اجرا: شرکت مان پلاستیک

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۰۲/۱۹

متراژ: 6 بلوک متحرک 4 متری و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت مان پلاستیک :

شرکت تولیدی مان پلاستیک در سال ۱۳۶۳ با زمینه‌ی فعالیت تولید مصنوعات پلاستیک تاسیس و در سال ۱۳۷۳ فعالیت رسمی خود را در زمینه‌ی تولید انواع پمپ‌های اسپری و لوسیون، مورد مصرف در بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی، آغاز نمود. این شرکت در سال ۱۳۷۹ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 از شرکت RWTUV آلمان گردید و در سال ۱۳۸۱ با تلاش و کوشش کلیه کارکنان خود، آن را به ISO 9001/2008 ارتقاء داد.
تامین رضایت خاطر مشتریان به عنوان شرکای تجاری، هدف و سرلوحه‌ی فعالیت‌های شرکت بوده و در این راستا بر بهبود کیفیت، قیمت و زمان تحویل تمرکز و توجه ویژه وجود دارد.
 

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

شرکت جهان بایگان در آپارات

بایگانی ریلی شرکت مان پلاستیک6