شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی پروژه تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس در اسفندماه  سال ۱۴۰۲ توسط شرکت جهان بایگان  اجرا شد. این مجموعه با استفاده از ۹۰ درصد از فضای خود بیشترین ظرفیت بایگانی را در فضای موجود برای نگهداری و ذخیره سازی اسناد خود به وجود آورده است.

این پروژه شامل ۳ بلوک متحرک به ابعاد 210*62*170 سانتی متر در 5 طبقه و 3 قفسه بایگانی ثابت در ابعاد 100*32*210 و در 5 طبقه است.

بارزترین مزیت قفسه ریلی شرکت تجارت صنعت ، بهینه‌سازی فضا و بهره‌وری بیشتر از فضا است و همانطور که در تصاویر مشاهده میفرمایید فضای مابین دوستون هم برای بایگانی ثابت درنظر گرفته شده  که این امر در مدیریت اسناد و مدارک در محیط‌های اداری است و  از  دیگر مزیت های قابل توجه قفسه ریلی، امکان افزودن قفسه به سیستم موجود بعد از گذشت سالیان می باشد. یعنی شما می توانید حتی ۱۰ سال بعد به تعداد قفسه های خود بیفزایید و ظرفیت خود را افزایش دهید. قفسه ها دقیقا با همان مشخصات تولید می شوند و در کنار قفسه های قدیمی تر جای می گیرند. گویی که از ابتدا سیستم به همین شکل بوده است

چگونه از سیستم بایگانی ریلی انبار در جهت افزایش ظرفیت انبار خود استفاده کنیم؟ 

این موضوع در مقاله ارجاع داده شده به طور مفصل توضیح داده شده است.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس

تاریخ اجرا: 1402/12/16

متراژ: 3 بلوک متحرک 1.7 متری و 3 تا بلوک ثابت 1 متری 

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس:

به عنوان بزرگترین مجموعه پتروشیمی در سطح کشور ، در راستای توسعه پایدار صنعت معظم پتروشیمی ، ارتقاء خدمات دریافتی از شرکت های خدماتی تابعه در زمینه ارائه خدمات مهندسی ، خدمات بازرگانی، خدمات آموزشی و خدمات مورد نیاز غیرصنعتی را سرلوحه کار خود قرار داده و برنامه های بهبود را در همه زمینه ها تعیین و در دست اجرا دارد.

شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج‌فارس با هدف افزایش میزان رضایت مشتریان از طریق ارا‌ئه خدمات مهندسی فروش، عرضه محصولات با کیفیت و دارای برند معتبر جهانی و قیمت‌های رقابتی در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد تا با بهره‌‌گیری از توانمندی‌ها و قابلیت‌های موجود و توسعه آنها، اقدام به عرضه انواع تولیدات پتروشیمی و شیمیایی و فراورده‌‌های نفتی و خدمات مرتبط با آنها در داخل…
کلیات شرکت

۱. کالا : تولیدات پتروشیمیایی، شیمیایی و فراورده‌های نفتی و خدمات
۲. بازارها :‌ داخل و خارج از کشور
۳. فن‌اوری :‌ تکنولوژی اطلاعات، تکنولوژی تولید
۴. ملاحظات اخلاقی : ایجاد ارزش برای ذی‌نفعان
۵. ویژگی‌های ممتاز :‌ در اختیار داشتن امکانات تولید محصولات کیفی، توسعه در آینده
۶. جامعه : مشارکت در توسعه صنعت پتروشیمی

بیانیه اجمالی ماموریت :
‌ما عرضه‌کننده انواع تولیدات پتروشیمی و شیمیایی و فراورده‌های نفتی و خدمات مرتبط با آنها در بازارهای داخل و خارج از کشور با استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطی با هدف ایجاد ارزش برای ذی‌نفعان هستیم.

جهان بایگان در آپارات