شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریا نوردی

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی، واقع در استان تهران، در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۷ بلوک متحرک ۲ متری، ۱ بلوک ثابت ۲ متری، ۱ بلوک ثابت ۱ متری و ۱ بلوک ثابت ۲.۵ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که پس از بازدید از محل پروژه طبق درخواست کارفرما، به صورت اختصاصی برای آن محل طراحی، تولید و راه اندازی شده است. این پروژه با اشغال ۹۰درصد از فضای اتاق بیشترین بهره وری را از اتاق بایگانی ایجاد کرده و ظرفیتی بالغ بر ۲۵۰۰ عدد زونکن A4 به ضخامت ۷/۵ سانتی متر در ابعاد ماکسیمم ۳۲*۲۹ سانتی متر را فراهم آورده است.

قفسه بایگانی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی، از نوع سیستم قفسه متحرک ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

قفسه بایگانی ریلی در انواع مختلف زونکن، زونکن آویز، پوشه و پوشه آویز، مخصوص پوشه دان، کتاب، مدارک و … طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. استراکچر تمامی این قفسه ها یکسان است، تنها از نظر عمق سیستم به جهت اندازه نوع پرونده و طبقات سیستم باز هم به جهت نوع پرونده با یکدیگر تفاوت دارند. مثلا: برای بایگانی زونکن از قفسه هایی با عمق ۶۰ سانتی متر استفاده می شود که میتوان در ۲ طرف آن ها زونکن چید و استفاده کرد اما برای ذخیره سازی پوشه از سیستم هایی با عمق ۸۰ سانتی متر استفاده می شود که باز هم میتوان در هر ۲ طرف این یونیت ها مدارک چید. بسته به نوع اسناد و مدارک شما سیستم منحصر به فرد شما طراحی و تولید شده و در محل ذخیره سازی شما راه اندازی می شود.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریا نوردی

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۲/۰۷

متراژ: ۷ بلوک متحرک ۲متری به همراه ۱ بلوک ثابت ۲ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی، ۲ بلوک ثابت ۱ و ۲.۵ متری

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

صندوق بازنستگی سازمان بنادر و دریا نوردی:

صندوق بازنشستگی و وظیفه مستخدمین سازمان بنادرودریانوردی، براساس ماده ١ مقررات اصلاحی بازنشستگی و وظیفه آیین نامه استخدامی سازمان بنادرودریانوردی و به استناد ماده ۳۵ آیین نامه استخدامی این سازمان (مصوب مرداد ماه ۱۳۴۹) بر اساس قانون حمایت کارمندان در برابر اثرات ناشی از پیری ، ازکارافتادگی و فوت (مصوب اسفند ماه ۱۳۴۹) در سال ۱۳۵۳ تاسیس شد و مطابق با مفاد ماده ۳ مقررات اصلاحی بازنشستگی و وظیفه مذکور، دارای اساسنامه مصوب شهریور ماه ۱۳۵۴ شورای عالی سازمان بوده و تحت نظر شورای صندوق به ریاست مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی اداره می شود .
صندوق بازنشستگی و وظیفه مستخدمین وابسته به سازمان بنادرودریانوردی بوده و دارای شخصیت حقوقی بوده و از لحاظ اداره و بهره برداری از منابع ، دارای استقلال مالی است.
دفتر مرکزی صندوق در تهران قراردارد و در صورت نیاز می تواند با تصویب شورای صندوق در هر یک از شهرستان ها و یا در خارج از کشور نیز نمایندگی یا شعبه دایر نماید .

جهان بایگان در آپارات