شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی انبار شرکت گاز های صنعتی دلوار افزار

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی انبار محصول جدید شرکت تولیدی جهان بایگان می باشد. این محصول در راستای پاسخ به نیازهای مشتریان عزیز طراحی و تولید شده است. و مناسب بایگانی انواع مدارک ولوازم میباشد . این محصول متناسب با ابعاد فضای انبار شما و نوع محصول مورد نظر طراحی و تولید میگردد.
قفسه ریلی انبار متشکل از تعدادی قفسه متحرک و ثابت در ابعاد متناسب می باشد که فاقد درب و قفل بوده و بر روی ریل جابجا میشود. حذف راهرو ها در این سیستم باعث شده تا بر ظرفیت انبار شما اضافه گردد. همچنین این سیستم قابلیت تحمل وزن قابل توجهی را دارد که میتواند در تمامی انبار ها مثل انبار داروخانه، انبار لوازم، انبار لوازم آزمایشگاهی و … مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت گاز های صنعتی دلوار افزار، با اعتماد به سابقه ی ۲۵ ساله شرکت جهان بایگان، انبار خود را تجهیز به این سیستم جدید نموده است. در بخش تصاویر ما شاهد ظاهر نامرتب و ناخوشایند انباری این مجموعه هستیم که پس از تجهیز به فضایی کاملا مرتب و منظم تبدیل شده که ظرفیت قابل توجهی را برای بایگانی و انبار لوازم فراهم آورده است.

محل اجرا: شرکت گاز های صنعتی دلوار افزار

تاریخ اجرا: مرداد سال ۱۴۰۰

متراژ: ۳ بلوک متحرک ۴متری و ۱ بلوک ثابت

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه ریلی انبار

تفاوت قفسه ریلی انبار با قفسه بایگانی ریلی:

این محصول جدید درواقع همان قفسه بایگانی ریلی می باشد که تغییر ساختار داده و محصول جدیدی را شکل داده است. ساختار این سیستم هم همانند قفسه بایگانی ریلی میباشد منتهی در این سیستم درب و قفل مرکزی معنایی ندارد. چرا که سیستم فاقدکاور جلو وعقب می باشد و دسترسی از هر طرف به لوازم و قطعات داخل سیستم میسر است. در نتیجه وجود درب و قفل مرکزی امری غیر قابل توجیه است.
این سیستم قابلیت اجرا در طول ۵ و ۶ متر را دارد.
با حذف راهروها ۷۰% به ظرفیت آن اضافه میشود.
این سیستم تا ارتفاع ۲۷۰ سانتی متری قابل تولید می باشد.

همراه با قیمت مناسب!

برای آشنایی و کسب اطلاعات کامل از این محصول جدید به بخش مقالات، قفسه ریلی انبار مراجعه کنید.

در ادامه به معرفی تعدادی از پروژه های انجام شده می پردازیم.

قفسه ریلی انبار شرکت دلوار افزار8