اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : شرکت فناوری اطلاعات پاسارگاد
 • تاریخ نصب : آبان سال ۱۳۹۸
 • ابعاد و تعداد : ۹ بلوک متحرک ۵ متری، ۱ بلوک ثابت ۵ متری به همراه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان تهران
 • نوع محصول : سیستم بایگانی ریلی

بایگانی ریلی ( فایل ریلی ) شرکت فناوری اطلاعات پاسارگاد، واقع در استان تهران ( شهرستان پردیس ) ، یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت تولیدی جهان بایگان در  سال ۱۳۹۸ می باشد. این پروژه متشکل از ۹ بلوک ۵ متری و ۱ بلوک ثابت ۵ متری به همراه درب و قفل مرکزی می باشد که ظرفیتی قریب به ۶۸۰۰ عدد برای بایگانی زونکن A4 به ضخامت ۷/۵ سانتی متر را ایجاد کرده است.
همانطور که در نقشه ملاحظه میکنید، قفسه ثابت در یک طرف سیستم بایگانی و درب و قفل مرکزی در طرف دیگر سیستم، وظیفه محافظت از اسناد داخل سیستم را بر عهده دارند و پس از قفل شدن سیستم، امکان دسترسی عموم به سیسنم مقدور نمی باشد و امنیت اسناد و مدارک بایگانی تامین میشود.

فایل ریلی شرکت فناوری اطلاعات پاسارگاد به طول ۵ متر ( دقیق تر ۵۲۰ سانتی متر ) می باشد که شرکت جهان بایگان تنها تولید کننده سیستم های به طول ۵ متر و ۶ متر در ایران می باشد. نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که سیستم های با طول بلند از نظر اقتصادی، کیفیت، ظرفیت و قیمت به صرفه تر از سیستم های با طول کوتاه می باشند .

خرید فایل ریلی

 

عوامل تعیین کننده قیمت بایگانی ریلی ( فایل ریلی ) :

 1. مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی
 2. نوع سیستم مورد استفاده ( مکانیکی ، برقی ، هوشمند )
 3. شرکت تولید کننده سیستم فایل ریلی
 4. تعداد بلوک های متحرک سیستم
 5. وجود یا عدم وجود بلوک ثابت و درب و قفل
 6. طول سیستم مورد استفاده
 7. و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مزایای سیستم های بایگانی شرکت جهان بایگان به بخش مقالات مراجعه کنید.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]