شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی آتش نشانی کرمانشاه

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی آتش نشانی در استان کرمانشاه، در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۳ بلوک متحرک ۲ متری، ۱ بلوک ثابت ۲ متری به همراه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح ب صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این پروژه از نوع سیستم فلزی مکانیکی می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. این پروژه به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی اطلاعات کامل این سیستم موجود می باشد. از این نوع از قفسه ها میتوان جهت انبار وسایل و تجهیزات مختلف استفاده کرد. با توجه به کالایی که قرار است انبار یا بایگانی شود و با درنظر گرفتن ابعاد، وزن، اندازه و … سیستم مورد نظر طراحی و در محل شما نصب می گردد.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: آتش نشانی کرمانشاه

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۴

متراژ: ۳ بلوک قفسه متحرک ۲ متری، ۱ بلوک قفسه ثابت ۲ متری، به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کرمانشاه

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

آتش نشانی کرمانشاه:

خاموش کردن آتش یا اطفاء حریق مجموعه اقداماتی است که برای مقابله با آتش به وسیلهٔ خاموش کردن، کنترل یا هدایت آتش‌های ناخواسته انجام می‌گیرد. اهداف آتش‌نشانی حفاظت از سلامت افراد، جلوگیری از آسیب به اموال و حفاظت از محیط زیست است.

خاموش کردن یا اطفای حریق مهارتی بسیار فنی است که احتیاج به دوره‌های طولانی چه در زمینه‌های عمومی مانند مقابله با آتش و چه در زمینه‌های تخصصی مانند عملیات امداد و نجات دارد. به شخصی که به صورت تخصصی به مهارت‌های اطفاء حریق آشناست آتش‌نشان می‌گویند. در زمان قاجار به آتش‌نشانی «اطفائیه» و به آتش‌نشان نیز «اطفائیه چی» گفته می‌شده‌است. آتش‌نشانی یک شغل بسیار مهم، سخت، خطرناک، حرفه ایی و پرآسیبی است و آتش نشان در هر عملیات امکان مجروح شدن ویا فوت شدن را دارد.

 

جهان بایگان در آپارات