شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی کارگزاری معاملات کیان

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی کارگزاری معاملات کیان یکی از پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان بایگان در سال ۱۳۹۹ می باشد. این پروژه متشکل از ۶ بلوک متحرک به ابعاد ۲۴۰*۶۲*۱۶۵ در ۶ طبقه، یک بلوک ثابت به عرض ۳۲ به همراه درب و قفل مرکزی می باشد. این سیستم مخصوص بایگانی زونکن می باشد و ظرفیتی بالغ بر ۱۴۰۰ عدد زونکن را برای این مجموعه فراهم کرده است.

این سیستم به رنگ تماماً سفید با رنگ قاب زنجیر سفید میباشد که زیبایی خاصی به سیستم بایگانی ریلی بخشیده است. همانطور که می دانید رنگ سفید یک رنگ خنثی می باشد و به معنای سادگی و اداری بودن می باشد. این رنگ آرامش را به محیط دعوت می کند. سفید رنگ بودن این سیستم درترکیب با رنگ مشکی زیبایی را چندین برابر کرده و هماهنگی مشهودی را در فضای بایگانی ایجاد کرده است.

محل اجرا: کارگزاری معاملات کیان

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۹

متراژ: ۶ بلوک متحرک در ابعاد ۲۴۰*۶۲*۱۶۵ سانتی متر به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

کارگزاری معاملات کیان :

شرکت کارگزاری بورس آثل به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره ۱۱۱۱۲۸ مورخ ۱۳۷۳/۱۱/۱۹ در اداره ثبت شرکت¬ها و مالکیت صنعتی تهران و طی شماره ۱۰۶۷۳ مورخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۹ نزد سازمان بورس به ثبت رسیده است و در تاریخ ۹۶/۰۸/۰۶ با مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار نام شرکت از کارگزاری بورس آثل به کارگزاری توسعه معاملات کیان تغییر یافت . مرکز اصلی شرکت میدان آرژانتین – خیابان زاگرس – پلاک یک – طبقه سوم و شعب آن در شهرهای تهران، اصفهان واقع است.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

قفسه بایگانی ریلی کارگزاری معاملات کیان1