شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی موسسه کهریزک

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی موسسه کهریزک در استان البرز، در اردیبهشت ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف با کاربری های مجزا اجرا شد. این پروژه شامل ۷ بلوک متحرک به همراه یک دستگاه درب و قفل در یک سمت اتاق و ۲ بلوک متحرک به علاوه یک بلوک ثابت و درب و قفل مرکزی در سمت دیگر اتاق می باشد که کاربری های متفاوتی دارند و مجزا از یکدیگر می باشند. از ویژگی های بارز سیستم بایگانی ریلی می توان به تفکیک محل بایگانی برای واحد های مختلف و یا کاربری های مختلف اشاره کرد. همچنین امکان بایگانی اسناد مختلف (آویز، زونکن و …) به صورت همزمان در یکی سیستم نیز میسر است و از ویژگی های مهم این سیستم می باشد.

در این سیستم از غشگیر جهت جلوگیری از افتادن مدارک و نگهداری آن ها استفاده شده است که تولید اختصاصی شرکت جهان بایگان می باشد و با بهترین کیفیت و کارایی تولید شده است. جهت آشنایی با این محصول به صفحه غشگیر مراجعه کنید.

قفسه بایگانی ریلی موسسه کهریزک کرج از نوع فلزی مکانیکال می باشد که با رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. تمامی سفید به رنگ سفید یخچالی شاینی با بهترین کیفیت رنگ آمیزی شده است. با مطالعه سلسله مقالات مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی متوجه تفاوت استفاده از رنگ پودری الکترو استاتیک با سایر رنگ ها خواهید شد.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: موسسه خیریه کهریزک

تاریخ اجرا: سال ۱۴۰۱

متراژ: ۹ بلوک متحرک ۳متری،۱ بلوک ثابت ۳ متری، ۱ بلوک ثابت ۱.۵ متری و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

موسسه خیریه کهریزک:

آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک در اواخر سال ۱۳۵۱ به همت دکتر محمدرضا حکیم زاده رئیس وقت بیمارستان فیروز آبادی (شهر ری) در دو اطاق محقر در روستای کهریزک پایه گذاری شد.
با پیوستن خیرین دیگر و تهیه اساسنامه از تاریخ ۱۳۵۲/۰۱/۱۹ به مدت نامحدود رسما تاسیس و تحت شماره ۱۴۹۴ مورخ ۱۳۵۳/۰۲/۰۵ به نام آسایشگاه معلولین کهریزک (امین الدوله) به عنوان موسسه ای غیر تجاری در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.

 

جهان بایگان در آپارات

کمد بایگانی ریلی موسسه کهریزک