اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : مدرسه علمیه امام عصر ( عج)
 • تاریخ نصب : ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
 • ابعاد و تعداد : ۱۴ بلوک متحرک ۴ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: شیراز
 • نوع محصول : فایل ریلی

قفسه بایگانی ریلی مدرسه علمیه امام عصر (عج ) شیراز در تیرماه سال ۱۳۹۹ توسط شرکت جهان بایگان طراحی و نصب گردید. این سیستم از نوع فلزی به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز، که زیباترین رنگ بین رنگ قاب زنجیر ها می باشد، است. تمامی قطعات قفسه ریلی مدرسه علمیه امام عصر ( عج ) شیراز به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده اند.

این پروژه متشکل از ۱۴ بلوک متحرک به ابعاد ۲۵۰*۵۲*۳۷۰ و یک بلوک ثابت به ابعاد ۲۵۰*۲۷*۳۷۰ و یک دستگاه درب و قفل مرکزی به ابعاد ۲۵۰*۳۷۰ می باشد. این سیستم مخصوص بایگانی کتاب طراحی و تولید شده و ظرفیت ۲۳/۰۰۰ کتاب به ضخامت ۳ سانتی متر و ۳۴/۰۰۰ کتاب به ضخامت ۲ سانتی متر برای این مجموعه محترم ایجاد کرده است.

در ادامه به مشاهده تعدادی از تصاویر پروژه قفسه ریلی مدرسه علمیه امام عصر ( عج ) شیراز می پردازیم.

مدرسه علمیه امام عصر :

مدرسه علمیه امام عصر شیراز در سال۷۴ هجری به دست مسلمانان فتح شد. هجرت امام رضا (علیه‌السلام) به ایران خیل عاشقان ولایت و سادات علوی را راهی ایران نمود که برخی از آنان در شیراز به دست حاکمان عباسی به شهادت رسیدند.
تاریخ پیدایش حوزه علمیه شیراز به قرن دوم با روی کار آمدن آل بویه باز می‌گردد و با به قدرت رسیدن صفویان و افزایش قدرت تشیع حوزه علمیه شیراز نیز رو به گسترش پا نهاد و تا به امروز این راه را ادامه داده است.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۵/۵ (۱ نظر)
  [Total Count:۱Average:۵]