شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی شرکت نورد آریان فولاد

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی شرکت نورد آریان فولاد توسط شرکت جهان بایگان طراحی ، تولید و نصب شده است. این سیستم شامل ۱۵ بلوک متحرک ۴ متری، ۱ بلوک ثابت ۴ متری و درب و قفل مرکزی می باشد. پروژه قفسه ریلی شرکت نورد آریان فولاد از نوع فلزی به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز می باشد. در رنگ کاری تمامی قطعات تولیدی شرکت جهان بایگان از رنگ پودری الکترو استاتیک استفاده می شود. شرکت جهان بایگان از نوع درخشان این رنگ استفاده می کند که ظاهر بسیار شیک و زیبایی به کار شما می دهد و محیط بایگانی را برای شما دلچسب تر می کند.

از دیگر مزایای این سیستم طول آن می باشد که میتواند از طول ۱ متری تا ۷ متری تولید شود. شرکت جهان بایگان اولین تولید کننده سیستم های طول ۵ متر و بیشتر می باشد.

قیمت سیستم بایگانی ریلی به عوامل مختلفی بستگی دارد و بنا به پروسه تولید و کیفیت تک تک فطعات استفاده شده و نوع سیستم و بسیاری موارد دیگر قیمت گذاری می شود.

در ادامه به مشاهده تعدادی از این تصاویر می پردازیم.

محل اجرا: شرکت نورد آریان فولاد

تاریخ اجرا: ۱۳۹۸/۱۰/۱۸

متراژ: ۱۵ بلوک متحرک ۴ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت نورد آریان فولاد :

آریان فولاد به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های مقاطع فولادی تماماً خصوصی در ایران و خاورمیانه می باشد که با بیش از ۳ دهه فعالیت موفق شده تا محصولاتی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، ریل ، ورق و شمش های ساختمانی را با بالاترین استاندارد و کیفیت تولید و به دست مصرف کنندگان برساند .

شرکت نورد آریان فولاد در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی اعم از نبشی، ناودانی، تیرآهن، ریل و میلگرد در شهرستان بوئین زهرا تاسیس گردید. در حال حاضر این مجموعه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی تمام خصوصی در کشور و خاورمیانه تبدیل گردیده است. این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۲۰۰۰۰ متر مربع در کیلومتر ۱۵ جاده بوئین زهرا-اشتهارد و در منتهی الیه جنوب شرقی استان قزوین واقع گردیده است و دارای بیش از ۱۰۰۰ نفر نیرو می باشد. به دلیل قرار گرفتن این مجموعه در یکی از مناطق محروم و ایجاد اشتغال برای عده زیادی از ساکنین این منطقه، به یکی از بزرگ ترین کارآفرینان منطقه تبدیل گشته است ..

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

بایگانی ریلی شرکت نورد آریان فولاد1