شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی هلدینگ ارس

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی هلدینگ ارس (آریا تجارت آفرینش ارس) در تیر ماه سال 1402 توسط شرکت جهان بایگان در یک ردیف اجرا شد. این مجموعه با استفاده از 90 درصد از فضای خود بیشترین ظرفیت بایگانی را در فضای موجود برای نگهداری و ذخیره سازی اسناد خود به وجود آورده است.

این پروژه شامل 3 بلوک متحرک به ابعاد 240*62*420 سانتی متر در 6 طبقه به همراه 1 بلوک ثابت به ابعاد 240*32*420 سانتی متر در 6 طبقه می باشد که ظرفیتی بالغ بر 2200 عدد زونکن در فضایی به مساحت 11.4 متر مربع ایجاد کرده است. 

بارزترین مزیت قفسه ریلی هلدینگ ارس، بهینه‌سازی فضا و بهره‌وری بیشتر از فضا در مدیریت اسناد و مدارک در محیط‌های اداری است. این نوع قفسه بایگانی با استفاده از فرمان های تعبیه شده، قابلیت جابه‌جایی مستقیم و روان قفسه‌ها را به سمت چپ و راست فراهم می‌کند. این ویژگی بسیار مهم به مدیران امکان می‌دهد تا به طور سریع و آسان به اسناد و مدارک دسترسی داشته باشند.
به طور کلی، بارزترین مزیت قفسه بایگانی ریلی بهینه‌سازی فضا و ارتقاء بهره‌وری در مدیریت اسناد و مواد است که می‌تواند بهبود عملکرد سازمان‌ها و بهبود روند کار آنها را تسهیل کند.

محل اجرا: آریا تجارت آفرینش ارس

تاریخ اجرا: 1402/04/27

متراژ: 3 بلوک متحرک 4 متری به همراه 1 بلوک ثابت 4 متری

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

آریا تجارت آفرینش ارس:

شرکت بازرگانی آریا تجارت آفرینش ارس، از سال 1397 فعالیت خود را در خدمات بازرگانی ،صادرات،واردات،خرید و فروش، اعطاء کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، اخذ و اعطاء نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ وام و اعتبار از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری با آغاز نموده است. و در راستای انجام دقیق و بهینه امور ذکر شده مجهز به دانش روز و نیروهای متخصص و کارآمد است و با شرکت های معتبر بین المللی و داخلی قرارداد و همکاری دارد.​​​​​​​

جهان بایگان در آپارات