شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکی آب و فاضلاب ایلام

اطلاعات پروژه:

قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکی آب و فاضلاب ایلام با توجه به مولفه های گوناگونی که در پروسه تولید تاثیرگذار است، برآورد و مشخص شده است. این پروژه شامل ۳ بلوک ۳ متری می باشد که ۲ تا از این بلوک ها متحرک و دیگری ثابت می باشد. این سیستم از یک سمت دارای بلوک ثابت و از سمت دیگر دارای درب و قفل مرکزی می باشد.
قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکی در بازار با نوسانات زیادی روبروست که دلایل مختلفی دارد. یکی از این دلایل کیفیت مواد اولیه به کار رفته در پروسه تولید می باشد. مشتریان عزیز می توانند با مطالعه مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان، از کیفیت ریز به ریز قطعات تولیدی این شرکت مطلع شوید. این شرکت از بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار استفاده می کند تا ضمن حمایت از تولید ملی، سیستمی با کیفیت با طول عمر بالا به شما مشتریان عزیز هدیه کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت خرید خود را به بهترین نحو انجام دهید.

در ادامه به مشاهده تصاویر نصب شده پروژه آب و فاضلاب ایلام می پردازیم. این پروژه در فضایی حدود ۶ ونیم متر مربع ظرفیتی بالغ بر ۷۲۰ عدد زونکن و ۱۲۰۰ عدد پوشه آویز را برای این مجموعه محترم فراهم کرده است.

محل اجرا: اداره آب و فاضلاب

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۱۱/۱۷

متراژ: ۲ بلوک متحرک ۳ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان ایلام

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت آب و فاضلاب ایلام:

به دنبال تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در دیــماه سال  ۱۳۶۹ توسط مجـلس محتـرم شورای اسلامی ، شـــرکت آب و فاضلاب استان ایلام در سال ۱۳۷۱ به عنوان یک شرکت مستقل تشکیل و آغاز به کار نمود.

شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  با ۱۲ امور و ۸ اداره درحال خدمت رسانی به مردم شریف استان ایلام می باشد.با توجه به رسالت و اهداف این شرکت که ایجاد و بهره برداری از تاسیسات مربوط به توزیع آب شهری و روستایی و همچنین جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب شهرها و روستاهای تحت پوشش می باشد، سعی نموده است تا در جهت افزایش رضایت مندی هم استانی های عزیز و به دنبال آن ارتقای بهره وری و افزایش کمی و کیفی عملکرد خود گام بردارد.

·منابع اصلی تولید آب در استان ایلام شامل منابع سطحی مانند سدهاو منابع زیر زمینی شامل چاه ها  و چشمه ها می باشند .این منابع تأمین آب شامل تعداد ۱۳۷ چاه، ۱۲۰ چشمه و یک سد با حجم تولیددر حدود ۴۲ میلیون مترمکعب در سال که با خطـــوط انتقالی به طول ۲۲۴۰ کیلومتـر و شبکه توزیع بطول ۲۷۸۱ کیلومتر ،نیازآب شرب جمعیتـی در حــدود ۵۸۴۰۱۸ نفر در استان را تامین می کنند.

قیمت قفسه بایگانی ریلی جهان بایگان در نماشا

قیمت قفسه بایگانی ریلی آب و فاضلاب ایلام