شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ثابت بایگانی اورند پیشرو- فاز8

اطلاعات پروژه:

بایگانی ثابت شرکت اورند پیشرو در فاز هشتم در دفتر مرکزی تهران این مجموعه محترم اجرا شد. فاز هشتم این پروژه نشان از رضایتمندی مجموعه از سفارشات قبلی خود از شرکت جهان بایگان است. طراحی اتاق پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، بلوک ثابت بایگانی برای آن مجموعه محترم و در اتاق در بسته طراحی شد. این پروژه در دورتادور اتاق و شامل 2 بلوک ثابت 1 متری و 1 بلوک 1.5 متری می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده اند. این شرکت با خرید بلوک های ثابت در 5 طبقه بیشترین ظرفیت ذخیره سازی و نگهداری را برای بایگانی خود ایجاد کرده است و به دلیل اینکه درب اتاق دارای قفل است دیگری نیازی به قفل برروی بلوک ها نبود.

با توجه به ارتفاع محیط میتوان  طبقات سیستم قفسه بایگانی را طراحی کرد؛ ارتفاع بلوک های ثابت این پروژه 200 سانتی متر بوده که بنا درخواست خود مشتری طراحی شده است. واضح است که با افزایش تعداد طبقات سیستم، به افزایش ظرفیت بایگانی کمک می کند. بنابراین هنگام انتخاب اتاق بایگانی، اتاقی را انتخاب کنید که ارتفاع مورد نیاز را تامین نماید.

طراحی براساس ابعاد دقیق اتاق و تهیه نقشه مهندسی موجب میشود تا به صورت سفارشی در تعداد طبقات و ظرفیت مدنظر مشتری با توجه نوع فایل های بایگانی اعم از (پوشه دان، زونکن و …) تحویل داده شود.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت اورند پیشرو

تاریخ اجرا: 1402/07/12

متراژ: 3 بلوک ثابت 1 متری و 1 بلوک ثابت 1.5 متری 

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ثابت

شرکت اورند پیشرو: 

پس از تاسیس در سال ۱۳۷۶ ، اورند پیشرو همواره در مسیر گسترش دانش ، مهارتها و تخصص فنی، مطابق با پیشرفت های روز دنیا و در جهت بهبود ایمنی ، سلامت و رفاه جامعه و مشتریان نهائی خود گام برداشته و با بکارگیری توانایی های خود در تحقیقات و نوآوری و با استفاده از تکنولوژی های نوین ، نسبت به تولید قطعات متنوع خودرو اقدام نموده است.

در حال حاضر، اورند پیشرو با دارا بودن افزون بر هزار پرسنل وهم چنین تکنولوژی تولید لوله های پلیمری تک لایه ، سه لایه و پنج لایه، باک پلیمری تک لایه و شش لایه، قطعات مختلف تزریقی، نوارهای آببندی خودروها و نیز خطوط مجهز مونتاژی در سایت های مختلف تولیدی، به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده مسیر کامل نگهداری و انتقال سوخت خودروهای سواری در داخل کشور فعال بوده و در همین این راستا، با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی خود دارای صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی می باشد .

اورند پیشرو با هدف هدیه آسمان آبی به همه ایرانیان، همواره طراحی و تولید محصولات سبز و دوستدار محیط زیست را سرلوحه اقدامات قرار داده و در این مسیر، مطابق با آخرین پیشرفت های علمی دنیا و منطبق بر استانداردهای ایمنی و زیست محیطی روز جهان، پروژه های نوآورانه ای از جمله طراحی و تولید قطعات سیستم سوخت رسانی خودروهای تولیدی در کشور منطبق با استاندارد های یورو۴ و با قابلیت ارتقا تا سطح یورو۶ ، جایگزینی قطعات لاستیکی با قطعات قابل بازیافت و سبک تر پلاستیکی در سیستم تخلیه بخارات و نوارهای آببندی خودرو، طراحی و تولید باک پلیمری خودروها و بسیاری موارد دیگر اقدام نموده است و با توجه به نگاه ویژه به امر نوآوری و کیفیت محصولات و خدمات، همواره به عنوان یک شریک مطمئن برای خودرو سازان مطرح بوده است.

از صفحه جهان بایگان در توییتر دیدن فرمایید.