شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

دمونتاژ پروژه عمران ایرانشهر

اطلاعات پروژه:

دمونتاژ پروژه عمران ایرانشهر

در دفتر مرکزی تهران این مجموعه محترم اجرا شد.

این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل 16 بلوک متحرک 3 متری می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و از طرف دیگر دارای 1 دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد و دوتا از بلوک ها به درخواست مشتری عمق 80 بوده و مابقی آن عمق 60 داشتند.

جابجایی و تغییر مکان ادارات و شرکت ها امری اجتناب ناپذیر است و در همین راستا تمامی قفسه های بایگانی اعم از ثابت و متحرک قابلیت بازشدن و سرهم شدن در مکان جدید را دارند.

چه بسا اگر ابعاد محیط جدید با مکان قبلی متفاوت بود، کارشناسان خبره شرکت جهان بایگان در محل جدید قفسه های بایگانی را تغییر داده و متناسب با مکان جدید مونتاژ می کنند تا قابل استفاده بوده و آن شرکت متحمل هزینه اضافی بابت خرید دوباره قفسه های بایگانی نگردد.

ضمانت نامه شرکت جهان بایگان مهر تاییدی بر کیفیت بالایی قفسه های بایگانی ریلی و ثابت شرکت جهان بایگان و خدمات پس از فروش این مجموعه است،  این پروژه در سال 1394 اجرا شده بود و بعد از گذشت 8 سال از اجرا و نصب قفسه های بایگانی، کارشناسان در حل حاضر شدند و تمامی قطعات بایگانی را باز کرده و بسته بندی شده و تحویل مشتری دادند تا جابجایی راحت تر صورت گرفته و آسیبی به این کالای سرمایه آن مجموعه محترم وارد نگردد.  

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: عمران ایرانشهر

تاریخ اجرا: 1402/11/08

متراژ: 16 بلوک متحرک 3 متری و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت عمران ایرانشهر:

این شرکت در تاریخ 1365/01/30 تاسیس شده است و متاسفانه اطلاعات دیگری در دسترس نیست.

جهان بایگان در توییتر