اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : شرکت افق تولید دارو پارس
 • تاریخ نصب : سال ۱۳۹۹
 • ابعاد و تعداد : ۷ بلوک متحرک ۱ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی+۷ بلوک متحرک۲/۵ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان تهران
 • نوع محصول : سیستم بایگانی ریلی

آرشیو اسناد بایگانی شرکت افق تولید دارو پارس در سال ۱۳۹۹ توسط شرکت جهان بایگان به سیستم قفسه ریلی مکانیزه تجهیز شد. این مجموعه در دو ردیف در طول های متفاوت ۱ متری و ۲.۵ متری به ابعاد ۱۲۰*۶۲۲*۲۵۰ سانتی متر و ۲۷۰*۶۲*۲۵۰ سانتی متر تجهیز شد. تعداد بلوک های این سیستم ۱۴ عدد قفسه متحرک و ۲ عدد قفسه ثابت به همراه درب و قفل مرکزی می باشد.

سیستم بایگانی ریلی تجهیز شده در ۶ طبقه به ارتفاع ۲۵۰ سانتی متر و جهت آرشیو اسناد بایگانی از نوع زونکن می باشد. رنگ این سیستم از نوع رنگ پودری الکترواستاتیک سفید با قاب زنجیر قرمز می باشد. این سیستم ظرفیتی بیش از ۳۰۰۰ عدد زونکن برای این مجموعه فراهم کرده است.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه میپردازیم.

شرکت افق تولید دارو پارس :

شرکت داروئی افق دارو پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه واردات مکمل های غذایی و دارویی آغاز کرده است. این مجموعه وارد کننده و نماینده انحصاری محصولات شرکت های HERO, Intrapharm, Wockhardt, 3M و ..‌. می باشد. شرکت افق دارو پارس تا کنون توانسته است پیشرفت های چشمگیری را در زمینه واردات مکمل های غذایی ،مواد آرایشی و بهذاشتی کسب کند. این شرکت با هدف ارتقاء سطح سلامت مردم و با در اختیار گرفتن بیش از ۲۵۰ نفر پرسنل در تهران وسایر استان ها در زیر مجموعه شرکت پخش افق دارو پارس، یک تیم حرفه ای را سازماندهی کند. شرکت افق دارو تمام توان خود را به کار گرفته است تا بهترین خدمات را در زمینه سلامت و بهداشت به هموطنان عزیز ارائه دهد.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۵/۵ (۱ نظر)
  [Total Count:۱Average:۵]