شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی نیروگاه برق زرند کرمان

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی نیروگاه برق زرند در شمال غربی استان کرمان در مجاورت شهرستان زرند واقع گردیده است . مساحت سایت نیروگاه ۱۹.۵ هکتار بوده که با احتساب شهرک های آن به ۲۰۰ هکتار می رسد . این نیروگاه شامل دو واحد ۳۰ مگاواتی بخار که از سوخت مازوت استفاده می کند میباشد . بویلرهای نیروگاه ساخت شرکت M.A.N آلمان از نوع واتر تیوپ درام دار با سیرکولاسیون طبیعی که ظرفیت هر کدام ۱۳۵ تن بخار در ساعت می باشد .

توربین های نیروگاه ساخت شرکت ESCHER WYSS فرانسه از نوع ضربه ای ، تک پوسته ای ، تک سیلندر و ۱۲ طبقه میباشد . سرعت موتور ۳۰۰۰ دور در دقیقه و خروجی توربین ۳۰۰۰۰ کیلو وات می باشد . و ژنراتور و اکسایتر آن نیز ساخت شرکت JEUMONT SCHENEIDER فرانسه و قدرت ژنراتور ۵/۳۷ مگاولت آمپر می باشد .

محل اجرا: نیروگاه برق زرند

تاریخ نصب: 1396/02/05

متراژ: 250*82*250

شهر:  استان کرمان – شهرستان زرند

نوع محصول: بایگانی ریلی

اهمیت استفاده از بایگانی ریلی در نیروگاه ها

امروزه استفاده از بایگانی ریلی به جهت عدم نیاز به گسترش فضا از یک سو و نیز افزایش دو برابری ظرفیت بایگانی اسناد از سوی دیگر بسیار مورد توجه سازمان ها و نهاد های مختلف می باشد. از جمله ی این مراکز می توان به نیروگاه های برق اشاره نمود. در این سازمان ها ضمن نیاز به افزایش فضا برای بایگانی اسناد، توجه به امنیت اسناد بایگانی شده نیز از نکات مهم به شمار می رود. از این رو اغلب این مراکز برای تجهیز بایگانی خود از سیستم های بایگانی ریلی مکانیکی ،برقی و اتوماتیک – هوشمند بسته به نیاز خود بهرمند می گردند. این نوع از سیستم بایگانی با توجه به ساختار خاص در طراحی و ساخت قادر است ضمن افزایش حجم بایگانی اسناد امنیت نگهداری اسناد مختلف را نیز تا حد چشمگیری افزایش دهد.

با تعبیه درب و قفل مرکزی در این سیستم امنیت لازم جهت کاهش دسترسی افراد غیر ایجاد میگردد. همچنین میتوان سیستم را از دو طرف به درب وقفل مرکزی تجهیز نمود که باعث افزایش امنیت و عدم امکان دسترسی کامل به هر بایگانی از دوطرف میشود. درب و قفل مرکزی ساخته شده شرکت جهان بایگان، از نوع قفل های میتو با رمز مختلف (هر کلید مخصوص یک قفل میباشد) میباشد. 

ضمناً تمامی قطعات شرکت جهان بایگان تولید همین شرکت بوده و با بالاترین کیفیت موجود در بازار تولید میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.