شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی راه آهن تهران

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در استان تهران، در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۱۰ بلوک متحرک ۳ متری، ۱ بلوک ثابت ۳ متری  و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح ب صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این سیستم از نوع مکانیکال فلزی به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی رنگ می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. از این نوع از قفسه ها میتوان جهت بایگانی و انبار وسایل و تجهیزات مختلف استفاده کرد. با توجه به شی یا  کالایی که قرار است بایگانی یا انبار شود و با درنظر گرفتن ابعاد، وزن، اندازه و … سیستم مورد نظر طراحی و در محل شما نصب می گردد. هرگونه کالا و اسناد می تواند در این سیستم ها بایگانی شود. اعم از کتاب، مجله، لوازم پزشکی، کارتن های مخصوص و هرگونه اشیا و لوازمی که نیاز به بایگانی دارد؛ چراکه این سیستم ها متناسب با نیاز شما طراحی و تولید می شوند.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: راه آهن تهران

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۵

متراژ: ۱۰ بلوک متحرک ۳ متری ، ۱ بلوک ثابت ۳ متری، به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

ماموریت راه آهن جمهوری اسلامی ایران:

راه آهن جمهوری اسلامی ایران، شرکتی است که با ایجاد و توسعه حمل و نقل یکپارچه، سبز، درب به درب و ایمن، با استفاده از ظرفیت های فناورانه، به دنبال کسب جایگاه واقعی حمل و نقل ریلی به عنوان یکی از پیشران های اصلی توسعه پایدار اقتصادی و اجتماعی بوده و با خلق ارزش در میان مشتریان خود و جلب مشارکت ذی نفعان سهم بازار های داخلی و بین المللی را افزایش می دهد.