شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل ریلی پتروشیمی نوری

اطلاعات پروژه:

فایل ریلی پتروشیمی نوری – واحد حراست در مرداد ماه سال 1402 برای آن مجموعه محترم توسط شرکت جهان بایگان راه اندازی گردید. 

فایل ریلی یکی از راه های موثر و سازمان یافته برای مدیریت اسناد و پوشه های آویز در محیط های اداری و بایگانی ها است. این قفسه ها به صورت اختصاصی برای پوشه آویز طراحی می شوند و اغلب دارای ریل‌های قابل حرکت هستند که به آسانی به سمت راست و چپ حرکت می‌کنند.

فایل ریلی مخصوص پوشه آویز به‌طور دقیق به اندازه پوشه‌ها طراحی می‌شوند، به‌طوری که هر پوشه دقیقاً در محل مناسب خود قرار می‌گیرد، و در نتیجه اسناد و پرونده‌ها به شکل منظم و سازمان‌یافته کنار هم قرار می‌گیرند.

قفسه‌های مخصوص پوشه آویز به منظور مدیریت اثربخش و منظم پوشه‌های آویز و اسناد در بایگانی‌ها، ادارات و کتابخانه‌ها استفاده می‌شوند و از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

 

محل اجرا: پتروشیمی نوری

تاریخ اجرا: 1402/05/08

متراژ: 2 بلوک متحرک، 1 بلوک ثابت و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: عسلویه

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

پتروشیمی نوری:

شرکت پتروشیمی نوری چهارمین شرکت آروماتیک ایران است که بعنوان بزرگترین تولید کننده مواد آروماتیکی در ایران و یکی از بزرگترین مجتمع های آروماتیکی در دنیا شناخته می شود. این شرکت از جمله طرح های استراتژیک برنامه 5 ساله سوم شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بوده است که در حال حاضر از جمله مجتمع های زیرمجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس(هلدینگ خلیج فارس) می باشد. این مجتمع در زمینی به مساحت 61 هکتار در حاشیه شمالی خلیج فارس به فاصله 280 کیلومتری از مرکز استان بوشهر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در بندر عسلویه واقع شده است. این مجتمع به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات آروماتیکی در جهان با ظرفیت اسمی 4/5 میلیون تن در سال به صورت رسمی در تیرماه 1386 افتتاح شده و تاکنون درحال فعالیت و تولید می باشد. عملیات اجرایی این مجتمع در آذرماه 1379 آغاز و اولین واحد آن در اوایل نیمه دوم سال 1385 راه اندازی گردید. سرمایه گذاری انجام شده در این مجتمع حدود 8 هزار میلیارد ریال می باشد که به صورت مستقیم برای حدود 1200 نفر ایجاد اشتغال کرده است.