شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان یکی از بزرگترین پروژه های اجرا شده در سال جاری می باشد که برای دانشکده داروسازی این مجموعه توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. همانطور که در بخش تصاویر، نقشه این مجموعه را ملاحظه می فرمایید؛ این پروژه متشکل از ۵ بلوک متحرک ۴۴۰ سانتی متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی در طرفین، ۲ بلوک متحرک ۲۳۰ سانتی متری به همراه یک دستگاه درب و قفل مرکزی، ۶ بلوک متحکر ۳۳۵ سانتی متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی و یک بلوک ثابت ۲۱۰ سانتی متری می باشد.

بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از نوع مکانیکال تماماً فلزی به رنگ سفید می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. این سیستم جهت بایگانی هرباریوم دانشکده دارو سازی به صورت اختصاصی طراحی و تولید گردیده است و در محل مشتری به صورت کامل نصب شده است.

از مهم ترین ویژگی های این نوع از سیستم مدرن بایگانی میتوان به سازگاری آن با هر نوع اشیا،محصول و کالایی اشاره کرد. به این صورت که متناسب با کالای مورد بایگانی شما طراحی ، تولید و اجرا می گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی بایگانی ریلی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم. با ما همراه باشید.

محل اجرا: دانشگاه علوم پزشکی لرستان – دانشکده داروسازی

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۶/۱۹

متراژ: طبق نقشه طراحی شده در بخش تصاویر

موقعیت: استان لرستان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

دانشگاه علوم پزشکی لرستان :

این مجموعه محترم در استان لرستان بوده و متشکل از دانشکده ها، بیمارستان ها، مراکز خدماتی و بهداشتی، مراکز تحقیقاتی و مراکز آموزشی درمانی بسیاری می باشد. این دانشگاه بزرگ با همکاری با مجموعه ما بسیار مارا مفتخر کرده و به ما این اجازه را داده اند تا بتوانیم به دانشجویان آن مجموعه خدمات ویژه ای را ارائه دهیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از این پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

جهان بایگان در آپارات