شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی لیزینگ کیان

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی لیزینگ کیان یا همان واسپاری کیان در استان تهران، در ماه جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۴ بلوک متحرک ۱ متری و ۱ بلوک ثابت به همراه درب و قفل مرکزی می باشد. این پروژه جهت استفاده حداکثری از فضایی کوچک طراحی شده است و ظرفیت بایگانی نزدیک به ۶۵۰ عدد زونکن را درفضایی به مساحت ۷ متر مربع برای این مجموعه فراهم آورده است. استفاده حداکثری از فضا به خصوص در فضاهای کوچکی که ظرفیت کمی به ما می دهند از شعارهای سیستم بایگانی ریلی است. این پروژه نیز با استفاده حداکثری از فضا بیشترین ظرفیت بایگانی را در اختیار این مجموعه محترم گذاشته است.

در صفحه مشخصات فنی بایگانی ریلی کاملا به شرح و معرفی این سیستم پرداخته شده است.

بایگانی ریلی لیزینگ کیان از نوع مکانیکال تماماً فلزی به رنگ تماماً سفید می باشد که برای آن مجموعه طراحی تولید و نصب گردیده است. از این نوع از قفسه ها میتوان جهت بایگانی و انبار وسایل و تجهیزات مختلف و هرگونه مدارک موردنظر شما استفاده کرد.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم. با ما همراه باشید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

محل اجرا: شرکت واسپاری کیان

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۷/۰۲

متراژ: ۴ بلوک متحرک ۱ متری به همراه ۱ بلوک ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت واسپاری کیان:

شرکت لیزینگ کیان در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ با اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شده است. این شرکت وابسته به گروه مالی کیان می باشد. گروه مالی کیان با سرمایه ثبتی ۲۰۰۰ میلیارد ریالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار توسط مدیران با تجربه در صنعت مدیریت مالی و همچنین گروهی از سرمایه‌گذاران کلیدی و متمایز در زمینه‌های تکنولوژی و کالاهای مصرفی در سال ۱۳۹۵ بنیان گذاشته شد.

جهان بایگان در آپارات