شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در تیرماه سال 1402 در 2 ردیف به تعداد 15 بلوک و 1 قفسه ثابت توسط شرکت جهان بایگان اجرا شد. 

بایگانی ریلی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران یکی از راه حل های مدرن و کارآمد برای مدیریت اسناد و مدارک در فضاهای محدود است. این نوع قفسه بایگانی، با استفاده از فرمان هایی که بر روی نمای آن تعبیه شده به سادگی و با حرکت روان به چپ و راست جابجا می شود. این سیستم باعث بهره وری بیشتر از فضای بایگانی به خصوص در واحدهایی که مشکل کمبود فضا دارند، می شود؛ زیرا در مقایسه با قفسه ثابت فضای کمتری را اشغال می کند.

بایگانی ریلی متحرک به ویژه در فضاهای محدود با دسترسی محدود و یا اسناد و مدارک زیاد استفاده می شود. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا در راحت ترین و سریع ترین حالت ممکن به اسناد و مدارک دسترسی پیدا کنند که باعث کاهش زمان دسترسی به اسناد و مدارک و اطلاعات آن ها می شود. این سیستم قابلیت استفاده در محیط های اداری، انبارها و دیگر موسساتی که نیاز به نگهداری، ذخیره سازی و یا بایگانی هرگونه اسناد و مدارک و اشیا دارند، را داراست.

محل اجرا: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

تاریخ اجرا: 1402/04/28

متراژ: 15 بلوک متحرک 2 متری به همراه 1 دستگاه قفسه ثابت 4/5 متری 

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (IRIB) یک سازمان رسانه‌ای دولتی در ایران است که مسئول پخش و تولید برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی ملی این کشور می‌باشد. IRIB به عنوان مؤسسه‌ای مستقل از دیگر نهادهای دولتی و مستقر در تهران فعالیت می‌کند.

 
این سازمان، با اهداف متعددی فعالیت می‌کند که شامل اطلاع‌رسانی، آموزش، تفریح و انتقال فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و ملی به مردم ایران می‌شود. صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شبکه‌های متعددی را اداره می‌کند که برنامه‌ها و محتواهای متنوعی را در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی ارائه می‌دهند.