شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانیMDF بانک کشاورزی

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانیMDF بانک کشاورزی شهرآرا در استان تهران، در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۶ بلوک متحرک ۳ متری به همراه ۳ بلوک ثابت می باشد که دارای ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی در طرفین می باشد. سیستم بایگانی ریلی این مجموعه از نوع فلزی مکانیکال می باشد که به وسیله فرمان هایی که بر روی این بلوک ها تعبیه شده است، حرکت می کند. با چرخاندن فرمان در جهت ساعت گرد و یا پاد ساعت گرد، سیستم به چپ و راست حرکت کرده و امکان استفاده از آن میسر می شود.

پس از اتمام کار با قفسه بایگانی ریلی جهت کسب اطمینان از عدم دسترسی افراد غیر مجاز به اسناد و مدارک داخل سیستم، قفل مرکزی بر روی سیستم تعبیه شده است تا سیستم را کاملا قفل کرده و از هر گونه حرکت آن به چپ و راست ممانعت به عمل آید. جهت آشنایی کامل با این قطعه به مقاله مربوط به مشخصات فنی قفل مرکزی مراجعه کنید.

این قفسه ها امروزه مدرن ترین سیستم های بایگانی هستند که در سراسر جهان در ادارات و موسسات مورد استفاده قرار می گیرند.

برای انجام خریدی مطمئن باید از کیفیت سیستمی که ارائه میشود مطمئن شد. با مطالعه سلسله مقالات مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی متوجه تفاوت قفسه بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان با سایر برند ها خواهید شد.

در ادامه به مشاهده تصاویری از قفسه بایگانیMDF بانک کشاورزی می پردازیم.

 

با ما همراه باشید.

محل اجرا: بانک کشاورزی

تاریخ اجرا: ۱۳۹۴/۱۲/۱۵

متراژ:  ۶ بلوک متحرک ۳متری به همراه ۳ بلوک ثابت و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی MDF

بانک کشاورزی:

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال ۱۳۱۲ تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانه هشتاد و هشت سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

 

قفسه بایگانی در نماشا