شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

دمونتاژ مونتاژ بیمارستان کوثر

اطلاعات پروژه:

دمونتاژ مونتاژ بیمارستان کوثر در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ توسط تیم خدمات پس از فروش شرکت جهان بایگان اجرا شد. این مجموعه محترم قصد جابجایی و انتقال  سیستم قفسه ریلی بایگانی خود از یک طبقه به طبقه ای دیگر را داشتند. از آنجا که شرکت جهان بایگان دارای ۲۵ سال خدمات پس از فروش می باشد، تمامی خدمات محصولات تولیدی خود را در سراسر ایران بر عهده گرفته و انجام می دهد.

تیم خدمات پس از فروش پس از حضور در محل پروژه دمونتاژ قفسه ها را انجام می دهند، سپس مشتری باید اجناس دمونتاژ شده را به محل جدید منتقل نماید. پس از انتقال اجناس دمونتاژ شده به محل جدید، متخصصین در محل حاضر شده و عمل مونتاژ و راه اندازی مجدد را انجام میدهند. این یکی از قابلیت های منحصر به فرد کمد بایگانی ریلی می باشد که پس از چندین سال شما می توانید سیستم های خود را از محلی به محلی دیگر جابجا کنید. دمونتاژ مونتاژ بیمارستان کوثر نیز به همین منظور برای انتقال سیستم از محلی به محل دیگر انجام شده است. نکاتی که برای انجام دمونتاژ مونتاژ و جابجایی باید در نظر گرفت:

  • کلیه اجناس بلافاصله پس از دمونتاژ به محل جدید منتقل شوند.
  • در حفظ قطعات اجناس دمونتاژ شده دقت کافی به عمل آید تا هیچ یک از آن ها گم نشوند.
  • قفسه ها قبل از دمونتاژ باید خالی شده و فاقد هر گونه اسناد، مدارک، لوازم و اجناس باشند.
  • همکاری لازم با تیم خدمات پس از فروش به عمل آید تا کار شما به سرعت و بدون کم و کاستی انجام پذیرد.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در ادامه شاهد تصاویری از این پروژه، پس از اتمام جابجایی در محل جدید مشتری هستیم. با ما همراه باشید.

محل اجرا: بیمارستان فوق تخصصی کوثر

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۲/۰۹

متراژ: ۴ بلوک متحرک ۲متری، ۱بلوک ثابت به همراه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان البرز – حصارک

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

بیمارستان فوق تخصصی کوثر حصارک:

مجموعه درمانی کوثر پس از فراز و نشیب های فراوان در آذر ۹۴ به عنوان بخش مکمل بیمارستان رجایی البرز آغاز به کار کرد. در اولین گام ۵ بیمار از بیمارستان شهید رجایی به این مرکز انتقال یافت و با وجود فقدان ساختار و نیز تجهیزات نامناسب، اولین گام در جهت تثبیت این مجموعه برداشت. در جهت اجرای سیاست اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی و در چهارچوب تغییر نقش دولت از مالکیت و مدیریت مستقیم به سیاست گذاری، هدایت و نظارت، دانشگاه علوم پزشکی البرزطرح واگذاری مدیریتی بیمارستان کوثررا در تیر ماه ۱۳۹۵ اجرا کرد. با توجه به مزایده های برگزار شده از جانب دانشگاه علوم پزشکی به شرکت درمان گستر بهنام واگذار گردید و تا شهریور ماه ۱۳۹۹توسط شرکت مذکور اداره شد. سپس از تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱ بیمارستان مجددا به دانشگاه علوم پزشکی البرز تحویل گردید و با شروع بیماری کرونا با تصمیمات متخذه توسط دانشگاه علوم پزشکی البرز، این مرکز به عنوان سانتر کرونای غرب استان انتخاب گشت. ضمن اینکه تعداد تختهای ICU و تجهیزات توسط بیمارستان افزایش داده شد، با راه اندازی واحد سی تی اسکن خدمت رسانی نیز کامل تر گشت.

 
هم اکنون این بیمارستان با تعداد ۱۷۱ تخت فعال در زمینه کرونا و مسمومیت به عنوان سانتر استان البرز در حال خدمت رسانی می باشد.

جهان بایگان در آپارات