شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی پروژه کیمیاصنعت مبنا

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی شرکت کیمیاصنعت مبنا منطقه آزاد چابهار در اسفندماه سال ۱۴۰۲ در 1ردیف به تعداد 4 بلوک به ابعاد220*62*210 در 5 طبقه و ظرفیت 960 عدد زونکن، توسط شرکت جهان بایگان اجرا شد. 

بایگانی ریلی شرکت کیمیا صنعت مبنا یکی از راه حل های مدرن و کارآمد برای مدیریت اسناد و مدارک در فضاهای محدود است. این نوع قفسه بایگانی، با استفاده از فرمان هایی که بر روی نمای آن تعبیه شده به سادگی و با حرکت روان به چپ و راست جابجا می شود. این سیستم باعث بهره وری بیشتر از فضای بایگانی به خصوص در واحدهایی که مشکل کمبود فضا دارند، می شود؛ زیرا در مقایسه با قفسه ثابت فضای کمتری را اشغال می کند.

بایگانی ریلی متحرک به ویژه در فضاهای محدود با دسترسی محدود و یا اسناد و مدارک زیاد استفاده می شود. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا در راحت ترین و سریع ترین حالت ممکن به اسناد و مدارک دسترسی پیدا کنند که باعث کاهش زمان دسترسی به اسناد و مدارک و اطلاعات آن ها می شود. این سیستم قابلیت استفاده در محیط های اداری، انبارها و دیگر موسساتی که نیاز به نگهداری، ذخیره سازی و یا بایگانی هرگونه اسناد و مدارک و اشیا دارند، را داراست

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت کیمیا صنعت مبنا

تاریخ اجرا: 1402/12/12

متراژ: 4 بلوک متحرک 2 متری 

موقعیت: استان سیستان و بلوچستان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت تجارت صنعت مبنا:

در سالی که از جانب رهبر معظم انقلاب مزین است به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ، بخشی از برنامه‌ریزی صورت گرفته در دولت تدبیر و امید برای تحقق اهداف کلان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار برای رشد تولید و ایجاد اشتغال پایدار و صادرات‌محور به ثمر نشسته و شاهد سرمایه‌گذاری‌های کلان بخش غیردولتی در عرصه صنایع سنگین هستیم و امروز با دستور رییس جمهوری عملیات اجرایی سه پروژه ملی با مجموع سرمایه‌گذاری ارزی یک میلیارد و ۴۲۱ میلیون یورو و سرمایه‌گذاری ریالی معادل ۶۴ هزار و ۵۵۳ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی آغاز شد که این پروژه‌ها از نظر میزان سرمایه‌گذاری و همچنین نوع تکنولوژی دارای اهمیت هستند.

 نخستین پروژه که با دستور حسن روحانی عملیات اجرایی خود را آغاز کرد طرح شرکت «کیمیا صنعت مبنا» در صنایع پتروشیمی است که برای ساخت ۲ واحد متانول یک واحد تبدیل متانول به الفین‌ها یک واحد تولید پلی اتیلن و واحدهای پلی‌پروپیلن است که در زمینی به مساحت ۷۳ هکتار و با سرمایه گذاری یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون یورو و چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای تولید سالیانه یک میلیون و ۴۱۴ هزار تُن انواع محصول پتروشیمی و ایجاد اشتغال مستقیم برای ۲ هزار و ۴۶۰ نفر طراحی شده است.

جهان بایگان در گوگل پلاس